Smartfon

Mi 9 6/128GB Piano Black

Opinii: 11

Odkryj na nowo pojęcie wydajności z Xiaomi Mi 9! Przełomowy procesor Qualcomm wyniesie doświadczenie gamingowe na nieosiągalny dotąd poziom. Potrójny aparat SI 48MP rozszerzy Twoją foto wizję!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
 • Polska dystrybucja
 • Oficjalna gwarancja
 • 14 dni na zwrot
 
0,00 zł

48 MP. Uchwyć każdy detal.
Flagowy potrójny tylny aparat.

Holograficzny design Wdzięcznie zakrzywiona konstrukcja Matryca Sony 48MP Topowy wynik w serwisie DxO Qualcomm® Snapdragon™ 855 Światowa premiera. Ultraflagowy procesor. Nowy ultraszerokokątny obiektyw z makrofotografią Jeszcze szersza perspektywa
Szafirowe szkło chroniące kamerę Ultratwarde i odporne na zużycie Wyświetlacz Samsung AMOLED Współczynnik ekranu do obudowy 90.7% Szybkie ładowanie bezprzewodowe 20W Praktyczne i szybkie ładowanie bezprzewodowe Ulepszony czytnik linii papilarnych pod ekranem Szybsze odblokowywanie o 25%
Holograficzny design Wdzięcznie zakrzywiona konstrukcja
Matryca Sony 48MP Topowy wynik w serwisie DxO
Qualcomm® Snapdragon™ 855 Światowa premiera. Ultraflagowy procesor.
Nowy ultraszerokokątny obiektyw z makrofotografią Jeszcze szersza perspektywa
Szafirowe szkło chroniące kamerę Ultratwarde i odporne na zużycie
Wyświetlacz Samsung AMOLED Współczynnik ekranu do obudowy 90.7%
Szybkie ładowanie bezprzewodowe 20W Praktyczne i szybkie ładowanie bezprzewodowe
Ulepszony czytnik linii papilarnych pod ekranem Szybsze odblokowywanie o 25%

Jeszcze potężniejszy Snapdragon™ 855
Szybsze ładowanie bezprzewodowe 20W
Bądź pierwszy, by doświadczyć
nowych możliwości

Niesamowicie szybki procesor Snapdragon™ 855.
Gaming szybszy o 20%, wydajność CPU zwiększona o 45%,
efektywność SI poprawiona o 300%.
Największy skok wydajnościowy w historii Qualcomm® Snapdragon™.

Snapdragon™ był od zawsze w historii smartfonów niczym silnik napędowy. Qualcomm® ponownie prezentuje ogromny skok jakościowy, po raz pierwszy umieszczając procesor wykonany w technologii 7nm w najnowszym Xiaomi Mi 9.

6 GB RAM | Do 128 GB ROM

*Oświadczenia złożone na tej stronie w odniesieniu do procesora Qualcomm® Snapdragon™ 855, w tym gaming szybszy o 20%, wydajność CPU zwiększona o 45%, efektywność SI poprawiona o 300%, zostały pozyskane z oficjalnej strony internetowej Qualcomm.
Porównania z procesorem poprzedniej generacji dotyczą Qualcomm® Snapdragon™ 845.

Superszybki Snapdragon™ 855
Dwie technologie turbo dla podwójnej mocy obliczeniowej.

Optymalizacje systemu potrafią podwoić oferowaną przez procesor moc obliczeniową. Zaawansowane optymalizacje Mi Turbo, gwarantują, że smartfon utrzyma idealny stan nawet po półtora roku użytkowania, a tryb Game Turbo uwalnia jeszcze więcej mocy dla niezwykłych wrażeń z rozgrywki.

 • Działa płynnie po długotrwałym użytkowaniu

  Przyspieszenie systemu Mi Turbo

 • Zoptymalizowane doświadczenie gamingowe

  Przyspieszenie gier Game Turbo

*Powyższe dane zostały uzyskane przez laboratoria Xiaomi, a wyniki mogą się różnić w zależności od różnic w środowisku, wersji oprogramowania i wersji produktu.

Ładuj szybciej dzięki pierwszemu na świecie bezprzewodowemu ładowaniu 20W
Ładowanie bezprzewodowe jakiego jeszcze świat nie widział

Dni wolnego ładowania bezprzewodowego to już przeszłość. Nowe innowacje stworzyły możliwości naładowania bezprzewodowo smartfon do pełna w 90 minut – to lepszy wynik niż podczas ładowania standardową ładowarką przewodową 18W.

*Powyższe dane zostały uzyskane przez laboratoria Xiaomi. Ulepszenia prędkości są porównywalne z poprzednią generacją telefonów Xiaomi, a wyniki mogą się różnić w zależności od różnic w środowisku, wersji oprogramowania i wersji produktu. Bezprzewodowa ładowarka Mi (20W) jest wymagana do bezprzewodowego szybkiego ładowania 20W.

Matryca Sony 48MP
Ultraszeroki, potrójny aparat SI
Niesamowita jakość, wysoko oceniana
na całym świecie

Najbardziej zaawansowany na świecie sensor zastosowany w smartfonach
4 razy większa rozdzielczość, 3 razy większa czułość na światło

Co oznacza mieć aparat z 4 razy większą liczbą pikseli niż typowy smartfon 12MP? Oznacza to, że podczas powiększania nadal jest wystarczająco dużo szczegółów, aby utworzyć zdjęcie wysokiej jakości. Dzięki pół-calowemu czujnikowi światła i dużym pikselom 4w1 1,6µm zdjęcia opływają w żywe kolory. W rzeczywistości aparat Mi 9 jest w stanie uchwycić więcej szczegółów w obrazie niż telewizor 4K.

Nowy potrójny aparat SI – więcej niż tylko kolejny obiektyw
Szerszy kąt i bliższe ujęcie

Sekret niesamowitej fotografii? Trzy podstawowe obiektywy: szeroki kąt, teleobiektyw i ultraszerokokątny. Mi 9 posiada obiektyw z widokiem szerszym niż typowe obiektywy, a aparat potrafi korygować jego zniekształcenia. Obsługuje nawet makrofotografię, dzięki czemu Twoja kreatywność nie jest w żadnym stopniu ograniczona.

Obiektyw szerokokątny 117° pozwala uchwycić całe pejzaże na jednym ujęciu

Dosięgnij gwiazd
Zaawansowane tryby Nocne i Księżycowe

Z pół-calowym czujnikiem światła i dużymi pikselami 4w1 1,6μm, Mi 9 wynosi doświadczenie trybu Nocnego Xiaomi na zupełnie nowy poziom. Powiększ zdjęcie w trybie Księżycowym, aby dostrzec promienie Księżyca.

Smartfony sprzedawane w partiach początkowych mogą nie zawierać trybu Księżycowego, który zostanie dodany później za pośrednictwem aktualizacji OTA. Aktualizacje w zależności od regionu mogą mieć zmienne tempo postępu.

Aparat do upiększania selfie 20MP
Aparat na froncie z trybem portretu SI

Sensor o wysokiej rozdzielczości 20MP potrafi inteligentnie łączyć piksele w pojedynczy piksel 1,8μm, dzięki czemu zdjęcia w słabym świetle są jaśniejsze. Dzięki ulepszonemu algorytmowi upiększania i rozmyciu tła w trybie portretowym SI, każde selfie staje się wymarzonym arcydziełem.

Holograficzny design szkła
Lekka, zakrzywiona konstrukcja
Nie do opisania

Holograficzna paleta kolorów.
Nie pojedynczy kolor,
lecz połączenie metalicznych refleksów i odcieni tęczy.
Poczuj przyszłość dzięki kolorom,
które poruszają się i kołyszą wraz ze światłem.

Jeśli kiedykolwiek intrygowały Cię tajemnice rozgwieżdżonego nocnego nieba, pokochasz wygląd tego smartfona. Wykończenie wykonane w nanometrowej technologii laserowej wydobywa wszystkie kolory światła, które zderzając się ze smartfonem tworzą spektakularny widok.

Lekka, zakrzywiona konstrukcja
Więcej niż tylko zakrzywiona powierzchnia
Nieopisane uczucie w Twoich rękach

Pierwszy zakrzywiony szklany korpus Xiaomi. Zakrzywiony tył nadaje smartfonowi elegancji, ale co więcej, poprawia wygodę trzymania, idealnie dopasowując się do krzywizny dłoni.

Ekran Samsung 6.39” Dot Drop AMOLED
Stosunek ekranu do obudowy 90.7%, wąska ramka dolna

Dzięki nieustannemu poświęceniu ewolucji Full Screen Display, Mi 9 oferuje wciągające wrażenia możliwe dzięki personalizacji: czujnik ekranowy, zminiaturyzowany aparat selfie oraz ultradźwiękowy czujnik zbliżeniowy pozwoliły zwęzić podbródek o 40%, do zaledwie 3.6mm.

Stosunek ekranu do obudowy wynoszący 90.7% uzyskano z danych laboratoryjnych Xiaomi. Metody pomiaru mogą być odmienne w zależności od branży, a wyniki mogą się różnić.

Piękno niezawodności
Corning® Gorilla® Glass 6
Jednoczęściowa obudowa ze szkła szafirowego 243 mm²

Piękno Mi 9 tkwi nie tylko w kolorach, ale w wyjątkowej trwałości. Szkło hartowane Corning® Gorilla® Glass 6 zapewnia niezawodną ochronę ekranu. Osłona aparatów została wykonana ze szkła szafirowego, które zapewnia trwałą ochronę przy jednoczesnej poprawie przejrzystości.

Ulepszony czytnik linii papilarnych pod ekranem
GPS o podwójnej częstotliwości
oraz niezależny przycisk SI
Aż 108 ulepszeń dla najlepszego doświadczenia

25% szybsze optyczne rozpoznawanie odcisków palców na ekranie
Praktyczne i wygodne

Dzięki zastosowaniu optycznego skanera odcisków palców na ekranie odcisk palca jest skanowany przy użyciu bardzo dokładnego dynamicznego ogniskowania, dzięki czemu zbyt jasne światło lub wilgotne dłonie nie wpłyną negatywnie na szybkość skanu.

Niezależny przycisk SI
Jeden przycisk, który robi różnicę

Wystarczy nacisnąć, aby aktywować Asystenta Google. Przycisk jest również konfigurowalny – Chcesz łatwiejszy dostęp do aparatu? Zawsze przełączasz na tryb czytania? Teraz możesz skonfigurować przycisk SI, aby robił to za Ciebie, gdy stukniesz dwukrotnie. Gdy raz spróbujesz, nie będziesz chciał przestać.

 • Metody Płatności
  NFC
  Obsługuje Android Pay
 • Nawigacja
  Zmodernizowany GPS o podwójnej częstotliwości
  Wysoce dokładne pozycjonowanie nawigacji

Uwagi:

* Oświadczenia złożone na tej stronie w odniesieniu do procesora Qualcomm® Snapdragon™ 855, w tym gaming szybszy o 20%, wydajność CPU zwiększona o 45%, efektywność SI poprawiona o 300%, zostały pozyskane z oficjalnej strony internetowej Qualcomm. Porównania z procesorem poprzedniej generacji dotyczą Qualcomm® Snapdragon™ 845.

* Rzeczywista ilość wolnej pamięci i pamięci wbudowanej mogą się różnić w zależności od różnych czynników. Ponieważ system operacyjny zajmuje część pamięci RAM, rzeczywista dostępna pamięć operacyjna jest mniejsza niż podano. Ponieważ smartfon posiada fabrycznie zainstalowane aplikacje, rzeczywisty rozmiar pamięci wbudowanej jest mniejszy niż podano. Wszystkie dane na tej stronie dotyczące ładowania i żywotności baterii pochodzą z laboratoriów Xiaomi. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od różnic w wersji oprogramowania, środowiska i wersji smartfona i mogą nie odzwierciedlać rzeczywistego produktu.

* Jeśli chodzi o wyświetlanie pełnoekranowe, telefony Xiaomi mają zakrzywiony kształt z wdzięcznie zaokrąglonymi rogami. Podczas pomiaru prostokąta utworzonego z najdalszych końców każdego rogu ekran ma przekątną długość 6.39” (rzeczywisty obszar wyświetlania może być nieco mniejszy). Termin „pełny ekran” wskazuje, że smartfon ma wysoki współczynnik proporcji ekranu do obudowy w porównaniu z tradycyjnymi smartfonami Xiaomi. Stosunek ekranu do obudowy 90.7% uzyskano z danych laboratoryjnych Xiaomi. Metody pomiaru mogą się różnić w zależności od branży, a wyniki mogą się różnić; Smartfony sprzedawane w początkowych partiach mogą nie zawierać wielokolorowego Always-On Display, który zostanie dodany później za pośrednictwem aktualizacji OTA. Aktualizacje w zależności od regionu mogą mieć zmienne tempo postępu.

* Jeśli chodzi o rozpoznawanie odcisków palców, smartfony sprzedawane w początkowych partiach mogą nie zawierać optymalizacji odblokowywania przy słabym oświetleniu, która zostanie dodana później za pośrednictwem aktualizacji OTA. Aktualizacje w zależności od regionu mogą mieć zmienne tempo postępu.

* Dual 4G SIM wymaga wsparcia ze strony lokalnych operatorów telekomunikacyjnych i może nie być dostępny we wszystkich regionach. Tylko niektóre regiony i operatorzy telekomunikacyjni obsługują VoLTE.

* Wszystkie porównania dokonane na tej stronie z typowymi smartfonami odnoszą się do typowych smartfonów Xiaomi; O ile nie zaznaczono inaczej na stronie produktu Mi 8, wszystkie dane pochodzą od Xiaomi Laboratories, specyfikacji projektu produktu i danych dostawcy. Dane testowe mogą się nieznacznie różnić w zależności od wersji testowej i środowiska testowego. Wszystkie dane pokazane na stronie produktu mają jedynie charakter poglądowy i mogą nie odzwierciedlać rzeczywistego produktu.

* Jest to jedynie ilustracja, a wygląd prawdziwego produktu może się różnić.

Dane techniczne

Dane techniczne
Rodzaj produktu Smartfon
Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 845 (8 × Kryo™ 385, taktowanie do 2.8 GHz)
Proces technologiczny 10nm
Układ graficzny Adreno™ 640
Pamięć RAM 6 GB
Typ ekranu Dotykowy HDR10 Super AMOLED
Przekątna ekranu 6,39"
Rozdzielczość ekranu 2340 × 1080 px
Ochrona ekranu Corning Gorilla Glass 6
Funkcje Akcelerometr Czujnik światła Czujnik zbliżeniowy Czytnik linii papilarnych w ekranie Dual SIM Kompas cyfrowy Pilot na podczerwień Żyroskop
Aparat tylny 48 MP + 16 MP + 12 MP
Przysłona aparatu tylnego ƒ/1,8, 1/2", 0,8µm (48 MP)
Funkcje aparatu tylnego 2x zoom optyczny HDR Panorama PDAF Podwójna lampa błyskowa LED
Aparat przedni 20 MP
Przysłona aparatu przedniego ƒ/2,0, 0,9µm (2 MP)
Funkcje aparatu przedniego HDR
Rozdzielczość nagrywania wideo [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected]
Obsługiwane formaty wideo H.264 H.265 HDR MPEG4 VC-1 VP8 VP9
Lampa błyskowa Wbudowana
Łączność 4G (LTE), Wi-Fi 2.4G, Wi-Fi 5G, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display, 802.11 a/b/g/n/ac, NFC, Bluetooth 5.0
Obsługa LTE B20 Tak
Obsługiwane pasma GSM: 2/3/5/8 WCDMA: 1/2/4/5/8 LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/12/20/28 LTE TDD: 38/39/40
Nawigacja GPS Dwupasmowy A-GPS GLONASS Galileo BeiDou
Złącza USB Typu-C - 1 szt.
Dual SIM Dual SIM LTE - Obsługa dwóch kart SIM w technologii LTE
System operacyjny Android 9.0 Pie MIUI 10
Rodzaj ogniwa Litowo-polimerowy
Pojemność baterii 3300 mAh
Szybkie ładowanie Bezprzewodowe 20 W Przewodowe 27 W Quick Charge 4.0+
Szerokość 74,67 mm
Wysokość 157,5 mm
Grubość 7,61 mm
Waga 173 g
Materiał wykonania Aluminium Szkło hartowane
Zestaw Igła do tacki SIM, Kabel USB typu C, Zasilacz (Quick Charge 3.0), Instrukcja obsługi
Dołączone akcesoria Etui ochronne

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mi 9 6/128GB Piano Black
Twoja ocena