Raty 0%

Dzbanek filtrujący

Mi Water Filter Pitcher

139,00 zł z VAT

Dbaj o zdrowie w wygodny sposób! Dzbanek filtrujący oczyści wodę z kamienia, pozostałości chloru oraz wszelkich szkodliwych dla zdrowia substancji. Dioda LED poinformuje o potrzebie wymiany filtra. 

Więcej szczegółów

Produkt czasowo niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Opis produktu

Mi Water Filter Pitcher

Ciesz się zdrowiem

Dzbanek Mi Water Filter Pitcher efektywnie filtruje pozostałości chloru, kamienia oraz innych szkodliwych substancji. Zastosowanie bezpiecznego dla zdrowia materiału AS zadba o Twoje zdrowie, a wyświetlacz LED gwarantuje wygodę.

Wielowarstwowy filtr, krystalicznie czysta każda kropla wody

Dzbanek filtrujący używa wysokowydajnego aktywnego węgla oraz żywicę jonowymienną, które potrafią wydajnie wyfiltrować pozostałości chloru, kamienia oraz innych szkodliwych dla zdrowia substancji takich jak metale i kamień. Przefiltrowana woda może z powodzeniem zredukować kamień osadzający się w urządzeniach kuchennych, jednocześnie sprawiając, że ugotowany ryż będzie miększy, a smak herbaty bardziej wyrafinowany.

pitcher-2.jpg
pitcher-3.jpg

Trójwarstwowa powierzchnia filtrująca efektywnie izoluje cząsteczki aktywnego węgla*

Element filtrujący dzbanka został wyposażony w trójwarstwowy projekt filtra, aby skutecznie odizolować problem wycieku cząstek węgla aktywnego do filtrowanej wody.

* W czasie wysyłki, cząsteczki aktywnego węgla kolidują ze sobą, tworząc pył węglowy. Tak powstały pył może wciąż znajdować się w wodzie po pierwszych filtracjach, dlatego zaleca się wylanie dwóch pierwszych dzbanów filtrowanej wody.

pitcher-4.jpg

Wlot wody 360° w pełni wykorzystuje materiał filtracyjny.
5 minut / pełny dzbanek filtrowanej wody

Wlot wody posiada konstrukcję 360°, dzięki czemu materiał filtra może być w pełni wykorzystany. Jednoczesne zastosowanie specjalnego silikonowego pierścienia na powłoce filtra zapewnia uszczelnienie pomiędzy elementem filtrującym a właściwym zbiornikiem wody. Zanieczyszczona woda nie dostanie się do zbiornika z przefiltrowaną wodą. Dzbanek wody (woda z kranu o temperaturze 25°C) jest filtrowany w ciągu około 5 minut, aby zapewnić najlepsze efekty filtracji.

* Czas filtracji może się wydłużyć, jeśli temperatura będzie niska, jakość wody niedostateczna a żywotność filtra na ukończeniu.

pitcher-5.jpg

Schludny wygląd

Prosty design dzbanka filtrującego jest miły dla oka, a specjalnie zaprojektowane wnętrze obudowy optymalizuje przepływ wody dla jak najlepszej i najszybszej filtracji.

Bezpieczny dla żywności materiał wykonania AS.
Zdrowy i bezpieczny design.

Obudowa dzbanka filtrującego została wykonana z importowanego, bezpiecznego dla kontaktu z żywnością, przeźroczystego materiału AS, który nie zawiera szkodliwego bisfenolu A.

pitcher-7.jpg

Powiadomienie diody LED.
Wygodne przypomnienie o wymianie filtra.

Żywotność filtra można sprawdzić poprzez naciśnięcie przycisku „START”. Kiedy ostatnia dioda LED zabłyśnie, oznacza to potrzebę wymiany filtra na nowy. Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku przez 3 sekundy sprawi, że wyświetlacz zacznie na nowo odliczać czas potrzebny na wymianę filtra.

pitcher-8.jpg

Ciesz się świeżą, błyskawicznie filtrowaną wodą

Wiele stopni filtracji gwarantuje, że woda będzie pozbawiona nieczystości, a Ty będziesz cieszyć się świeżą wodą bez konieczności długiego czekania.

  • Zanurz filtr w wodzie

  • Umieść filtr w dzbanku

  • Przytrzymaj przycisk START przez 3 sekundy

  • Przefiltruj dwa pierwsze dzbanki wody, a następnie ją wylej

* Wszystkie dane są wynikami wewnętrznych badań laboratoryjnych Yunmi i zostały podane wyłącznie w celach referencyjnych. Rzeczywiste użycie może różnić się w zależności od warunków panujących w danym regionie, jakości wody, pory roku, częstotliwości użytkowania i innych czynników.

Dane techniczne

ModelMH1-B
Rodzaj produktuDzbanek filtrujący
Zakres temperaturTemperatura otoczenia: 4°C ~ 40°C
Zakres temperaturTemperatura wody: 5°C ~ 38°C
Wymiary152,5 × 229 × 257,5 mm
Pojemność1 L (Oryginalna pojemność)
Pojemność2 L (Zbiornik oczyszczający)
Waga1 kg
Dodatkowe informacjeCiśnienie: 0 ~ 0,1 MPa
Dodatkowe informacjePrzechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Dodatkowe informacjePrzepływ wody: 0,1 L / min
Dodatkowe informacjeŚrodki ostrożności: Regularne czyszczenie i wymiana elementów filtrujących
ZestawDzbanek filtrujący
ZestawInstrukcja obsługi
ZestawWkład filtrujący

Zestaw

  • Dzbanek filtrujący × 1
  • Wkład filtrujący × 1
  • Przewodnik użytkownika × 1

14 dni na zwrot lub wymianę

zakupionego produktu

Bezpieczne i szybkie

płatności online

Możliwość odbioru osobistego

w Mi Store Warszawa

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

OBSERWUJ MI

Chcemy znać Twoją opinię