Raty 0%

Oczyszczacz powietrza

Mi Air Purifier 2

599,00 zł z VAT

Mi Air Purifier 2 jest 40% mniejszy od pierwszego modelu, przy czym nadal oferuje równie szybkie dostarczanie czystego powietrza i zajmuje mu to zaledwie 10 minut w pomieszczeniu o powierzchni 21 m2.

Więcej szczegółów

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Opis produktu

Mi Air Purifier 2

Sprytny sposób na oddychanie

  • Monitorowanie AQI w czasie rzeczywistym
  • Aplikacja Mi Home, inteligentne zdalne sterowanie
  • 37m² (400 sq. ft.), 360° trójwarstwowy filtr

Oczyść każdy oddech powietrza

Oczyszcza pokój w ciągu 10 minut

Wiemy, że zdrowe, czyste jedzenie jest lepsze dla naszego ciała i to samo dotyczy powietrza, którym oddychamy. Mi Air Purifier 2 jest prosty, elegancki i ma nowy kompaktowy design, który jest o 40% mniejszy niż pierwszy model. Mimo to, nadal oferuje szybkie dostarczanie czystego powietrza (Clean Air Delivery Rate) - 310m3/h - i zajmuje mu to zaledwie 10 minut w pomieszczeniu o powierzchni 21m2. Idź na przód. Czyż nie nadszedł czas na dostarczenie czystego powietrza swoim płucom?

  • 40%
    bardziej kompaktowy
  • 310m3/h
    CADR
summary-size-show.jpg

Wieje w każdą stronę

Wysokie ciśnienie powietrza, większy obieg

Wyślij potężne podmuchy powietrza do najdalszych zakątków swojego pokoju. Zainspirowany silnikami samolotów, aerodynamiczny system ciśnieniowy stworzony przez nasz zespół badawczo-rozwojowy wciąga powietrze do środka i wyrzuca w górę z dużą siłą. Inteligentne sterowanie telefonem umożliwia zdalne włączanie i wyłączanie urządzenia, nawet gdy jesteś z dala od domu. W ten sposób zawsze będziesz wiedział, że wracasz do domu, do czystego powietrza.

summary-feature.jpg
summary-filter.gif

Obejmuje wszystkie kąty

360° trójwarstwowy filtr

360° filtr cylindrowy, w porównaniu do standardowych oczyszczaczy powietrza, efektywnie pobiera powietrze z każdego kierunku. Z filtrem EPA o wysokiej gęstości pochodzącym od japońskiego producenta Toray, trójwarstwowa konstrukcja Mi Air Purifier 2 usuwa cząsteczki większe niż 0,3 μm, a aktywowany filtr z węglem kokosowym usuwa formaldehyd, nieprzyjemny zapach i inne szkodliwe substancje. Wymiana filtra jest prosta, a urządzenie samo poinformuje Cię za pośrednictwem aplikacji o konieczności wymiany.

summary-room-11.png

11min na jeden obieg powietrza w salonie

Ciesz się lepszym powietrzem nawet podczas odpoczynku na sofie. Mi Air Purifier 2 szybko usuwa cząsteczki PM2.5, kurz z nieczystych klimatyzatorów, zarazki, pyłki roślinne i sierść zwierząt domowych. Filtruje nawet nieprzyjemne zapachy, które pojawiają się od czasu do czasu.

summary-room-12.png

5min na jeden obieg powietrza w gabinecie

Siedzisz w swoim niedawno wyremontowanym gabinecie? Mi Air Purifier 2 filtruje formaldehydy, zanieczyszczenia chemicznye i dym. Oczyść swoje zmysły z ciągłym strumieniem czystego powietrza, aby lepiej skupić się na pracy lub czytaniu.

summary-room-13.png

4min na jeden obieg powietrza w pokoju dziecięcym

Dzieci są najbardziej wrażliwe na zarazki, alergeny i kurz. Daj dziecku najlepsze powietrze dzięki Mi Air Purifier. Bez względu na to, w którym pokoju znajduje się dziecko, pozwól aby czyste powietrze było niewidzialną tarczą, która chroni Twoje dziecko.

summary-room-14.png

8min na jeden obieg powietrza w sypialni

Twoje ciało i układ oddechowy uwalniają dwutlenek węgla, amoniak i inne chemikalia. Bez właściwego obiegu powietrza, jakość snu może znacznie ulec zmianie. Ultra cichy Mi Air Purifier usuwa cząstki, bakterie, kurz i inne pozostałości, które przylegają do pościeli. Może to stanowić ulgę w bólach głowy, gardła, oziębłych nosach i innych dyskomfortach podczas snu.

Całkowicie kontrolowany

Monitoruj jakość powietrza jednym kliknięciem

Użyj telefonu jako pilota do włączania, wyłączania i przełączania trybów. Aplikacja Mi Home umożliwia również monitorowanie jakości powietrza w domu z telefonu w każdej chwili. Możesz także utwórzyć harmonogram do włączania, wyłączania, przełączania się w tryb nocny i nie tylko.

summary-app-phone.png

Silny, cichy typ

Bardzo cichy i energooszczędny

Śpij spokojnie z ultra cichym Mi Air Purifier 2. Zaawansowana aerodynamika redukuje hałas i opór wiatru, dzięki czemu możesz cieszyć się cichą i spokojną nocą. Niestandardowy japoński silnik firmy Nidec jest niezwykle wydajny, pobiera 58% mniej energii niż Mi Air Purifier i zużywa tylko 4,8W w normalnym trybie - to nawet lepiej niż żarówki energooszczędne.

Niskie zużycie energii 4.8W

CADR (Clean Air Delivery Rate) to międzynarodowy standard pomiaru skuteczności oczyszczania. Pomiar CADR Mi Air Purifier 2 był mierzony w określonych warunkach, z ukierunkowanymi zanieczyszczeniami (cząstki stałe i gazowe), z jednostkami miary w metrach sześciennych na godzinę (m3/h).

1. Wyniki według raportu z testu CADR firmy Guangzhou Industrial Microbiology Testing Centre. 10 minut zajmuje oczyszczenie powietrza w pokoju o powierzchni 21m2 i 2,4m wysokości.
2. CADR zależy od powierzchni pokoju i wysokości. Obszar efektywny Mi Air Purifier 2 oparty jest na standardzie oczyszczania powietrza GB/T 18801: Efektywny obszar = CADR x (0.07-0.12). Dane pochodzące z Guangzhou Industrial Microbiology. Raport CADR z testu Testing Centre.
3. Zainstaluj aplikację Mi Home, aby zdalnie sterować Mi Air Purifier 2. Podczas włączonego trybu High-speed hałas będzie większy niż w trybie Normalnym lub Nocnym.
4. Filtr EPA firmy Toray usuwa bardzo drobne cząsteczki i zanieczyszczenia, w tym alergeny (pyłki, roztocza kurzu, sierść zwierząt, pleśń itp.), a także bakterie i niektóre wirusy.
5. Wyniki według raportu z testu CADR firmy Guangzhou Industrial Microbiology Testing Centre.
6. Mi Air Purifier 2 wykorzystuje o 58% mniej energii niż Mi Air Purifier, w przypadku gdy oba urządzenia działają w trybie High-speed. Pobór prądu 4.8W ma miejsce podczas trybu Normalnego.

Szczególy pojawiające się w opisie mogą różnić się w zależności od partii produkcyjnych i mogą podlegać zmianom bez wcześniejszego powiadomienia.

Powyższe dane mogą się różnić w zależności od warunków otoczenia.

summary-next.jpg

Dane techniczne

ModelAC-M2-AA
Rodzaj produktuOczyszczacz powietrza
Typ filtraFiltr adsorpcyjny z węglem aktywnym
Typ filtraFiltr HEPA (wysokowydajny filtr cząstek stałych)
Typ filtraPodstawowy filtr PET
Inteligentne modułyCzujnik jakości powietrza
Inteligentne modułyCzujnik temperatury i wilgotności
Łączność802.11 b/g/n
ŁącznośćWi-Fi
Metoda oczyszczaniaAdsorpcja
Metoda oczyszczaniaFiltracja mechaniczna
Zdolność oczyszczania310 m³/h
Skuteczność oczyszczania100% — duże cząsteczki
Skuteczność oczyszczania91% — formaldehydy i inne szkodliwe substancje
Skuteczność oczyszczania99,3% — cząsteczki do 0,3 μm
Skuteczność oczyszczania99,99% — cząsteczki do 2,5 μm, bakterii, metali ciężkich i substancji organicznych
Zalecany obszar21 ~ 37 m²
Pobór energii1,5W ~ 31W ( AC 100V~220V 50/60Hz )
KolorBiały
Szerokość240 mm
Wysokość520 mm
Waga4,8 kg
Długość kabla1,8 m
Poziom hałasu31 dB
ZestawFiltr
ZestawInstrukcja obsługi
ZestawKabel zasilający
ZestawOczyszczacz powietrza

14 dni na zwrot lub wymianę

zakupionego produktu

Bezpieczne i szybkie

płatności online

Możliwość odbioru osobistego

w Mi Store Warszawa

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

OBSERWUJ MI

Chcemy znać Twoją opinię