Inteligentne urządzenia Jest9 produktów.

 • 699,00 zł 799,00 zł Na stanie

  Prosty, elegancki i kompaktowy design. Mi Air Purifier 2 jest 40% mniejszy od pierwszego modelu, ale nadal oferuje równie szybkie dostarczanie czystego powietrza (310m3/h) i zajmuje mu to zaledwie 10 minut w pomieszczeniu o powierzchni 21m2. Idź na przód. Czyż nie nadszedł czas na dostarczenie czystego powietrza swoim płucom?

  Obniżona cena!
  Na stanie
 • 129,00 zł Brak produktu

  ​Dzięki filtrowi antybakteryjnemu HEPA, Mi Air Purifier jest w stanie wychwycić pył PM2.5, pyłki i inne cząsteczki wdychane, umożliwiając przepływ czystego powietrza. Skutecznie odfiltrowuje 99,9% cząstek PM2,5. Pochłania m.in. formaldehyd, benzen, amoniak i inne szkodliwe substancje, a także zapach i dym.

  Brak produktu
 • 129,00 zł Na stanie

  Podnieść nadgarstek aby wyświetlić czas i dotknij przycisku aby zobaczyć kroki i tętno. Ulepszony algorytm krokomierza w Mi Band 2 eliminuje niepotrzebne ruchy, przez co mierzenie kroków i wykonywanych ćwiczeń jest bardziej precyzyjne.

  Na stanie
 • 159,00 zł Brak produktu

  Waga obsługuje do 16 osób i analizuje 10 typów danych. Mi Body Smart Scale 2 ma tylko 14.75mm grubości, a wbudowana, zintegrowana stal zwiększa wytrzymałość łożyska i zapewnia płaskość konstrukcji. 

  Brak produktu
 • 169,00 zł Na stanie

  Mi LED Desk Lamp została zaprojektowana tak aby zmniejszyć migotanie, które powoduje zmęczenie i inne szkodliwe działanie dla oczu. Możesz dostosować temperaturę barwową i jasność w zależności od potrzeb lub wybrać z 4 gotowych trybów oświetlenia. Wszystkie te funkcje mieszczą się w prostej, eleganckiej i pięknej metalowej obudowie.

  Na stanie
 • 99,00 zł 179,00 zł Na stanie

  Mi Router 3C szczyci się zwiększonym zasięgiem działania i silniejszym sygnałem dzięki 4 wysokowydajnym antenom. Wszyscy w sieci będą cieszyć się płynnym strumieniowaniem wideo, bezproblemowym przeglądaniem sieci oraz grą online z minimalnymi opóźnieniami.

  Obniżona cena!
  Na stanie
 • 49,00 zł Na stanie

  Mi Wi-Fi Repeater 2 ma wbudowane anteny PCB o wysokiej wydajności, które zwiększają zasięg sygnału routera i zwiększają prędkość pobierania. Pomimo niewielkich rozmiarów zapewnia szybkie, stabilne połączenia dla maksymalnie 16 urządzeń, eliminując martwe strefy Wi-Fi w Twoim domu.

  Na stanie
 • 1 799,00 zł Na stanie

  Elektryczna hulajnoga MiJia ma prostą, minimalistyczną konstrukcję, w której każdy detal działa na rzecz wygody i łatwości użytkowania. Solidna i składana konstrukcja, długa stabilna kierownica i pneumatyczne opony pochłaniające wstrząsy zapewniają najbardziej komfortowe i ekscytujące doznania podczas jazdy.

  Na stanie
 • 49,00 zł Na stanie

  Łatwa instalacja, bez konieczności podłączania lub okablowania. Szeroki zakres wykrywania zapewnia satysfakcjonujące, świetlne doznania, a dzięki niesamowicie niskiemu poborowi energii, MiJia Induction Night Light jest w stanie działać nawet przez 365 nocy.

  Na stanie
Pokazywanie 1 - 9 z 9 produktów

14 dni na zwrot lub wymianę

zakupionego produktu

100% bezpieczne i szybkie

płatności online

Możliwość odbioru osobistego

w punktach na terenie polski

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

OBSERWUJ MI

Chcemy znać Twoją opinię