Dowiedz się więcej

WYGRAJ KUPON
o wartości 219 zł


RUNDA 6 z 6

12 - 18 lipca
Krok 1. W trakcie jednej rundy wykonaj i zarejestruj minimum 50 000 kroków. Kroki musisz zarejestrować dowolną aplikacją sportową (np. Xiaomi Wear lub Mi Fit) w trybie treningu (Chodzenie, Spacer albo Bieganie).
Krok 2. Zrzut(y) z aplikacji dodaj w komentarzu lub komentarzach do wątku konkursowego, który dostępny jest na Mi Community pod tym linkiem.
Krok 3. Pod wątkiem konkursowym, w tym samym lub oddzielnym komentarzu, zamieść krótką, ale pomysłową odpowiedź na pytanie konkursowe, które zostanie opublikowane w powyższym wątku 12 lipca.
Uwaga! Zrzut(y) z aplikacji i odpowiedź konkursową musisz zamieścić w jednym komentarzu przed końcem rundy. Po jej zakończeniu nagrodzimy kuponem do 100 Mi Fanów. Jeśli nie wygrasz, głowa do góry! W następny poniedziałek rusza nowa runda. A jeśli wygrasz, idź dalej! W każdej rundzie możesz wygrać kolejny kupon.

WYGRAJ NAGRODĘ GŁÓWNĄ

Wybierz swoją nagrodę: Mi Electric Scooter Pro 2 albo zestaw:
Mi Air Purifier Pro + Mi Vacuum Cleaner G10
Krok 1. Weź udział w co najmniej trzech rundach, wykonując i rejestrując w trybie treningu (Chodzenie, Spacer lub Bieganie) po minimum 50 000 kroków oraz odpowiadając na każde z trzech pytań konkursowych zgodnie z zasadami konkursu.
Krok 2. Przygotuj i opublikuj na Mi Community wątek zawierający receptę na zdrowe życie przy wsparciu lub z wykorzystaniem dowolnego urządzenia Xiaomi dostępnego w oficjalnym kanale sprzedaży (Zobacz wszystkie produkty).
Krok 3. Link do swojego wątku z receptą na zdrowe życie zamieść w komentarzu do dedykowanego wątku konkursowego dostępnego tutaj. Link musisz dodać najpóźniej do 18 lipca 2021 r.

NAGRODY

Mi Band 6

600× kupon 219 zł*

Możesz kupić Mi Band 6 lub inny produkt Xiaomi.

Poznaj najnowszą opaskę Xiaomi

Mi Scooter Pro 2

1× Mi Electric Scooter Pro 2

Sprawdź hulajnogę elektryczną Xiaomi

Zestaw Xiaomi Oczyszczacz + Odkurzacz

1× Zestaw Mi Air Purifier Pro + Mi Vacuum Cleaner G10

Poznaj oczyszczacz powietrza Xiaomi
Dowiedz się więcej o odkurzaczu Xiaomi

Kliknij tutaj, aby sprawdzić aktualną listę laureatów

*Kupon jest kodem rabatowym do wykorzystania w sklepie Mi-Home.pl do 30 sierpnia 2021 r. przy zakupach o minimalnej wartości 220 zł. Kod dostępny wyłącznie w momencie skorzystania z wysyłkowej formy dostawy. Kody nie łączą się ze sobą i nie mogą zostać wymienione na ekwiwalent pieniężny.