Gwarancja dostawy przed Wigilią - dotyczy zamówień złożonych do 19 grudnia g. 12:00!

Wybierz co tylko chcesz z oferty XIAOMI,
zapłać kartą kredytową Citi Handlowy
i skorzystaj z rat z RRSO 0%.

citi-visual.png

Jak to działa

citi-icon1.pngKrok 1Wybierz dowolne produkty za min. 100 zł z oferty sklepu internetowego Mi-Home.pl lub stacjonarnego Mi Store zlokalizowanego w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie.
citi-icon2.pngKrok 2Zapłać za zakupy kartą kredytową Citi Handlowy, a następnie transakcję rozłóż nawet na 24 raty z RRSO 0%. Możesz to zrobić na 2 sposoby: po zalogowaniu się do Citibank® Online lub klikając w link otrzymany w wiadomości SMS od Citi Handlowy bezpośrednio po transakcji.
citi-icon3.pngKrok 3Spłata rat jest bardzo wygodna, są one uwzględnione co miesiąc na wyciągu z Twojej karty kredytowej.
citi-icon1.png

Krok 1

Wybierz dowolne produkty za min. 100 zł z oferty sklepu internetowego Mi-Home.pl lub stacjonarnego Mi Store zlokalizowanego w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie.
citi-icon2.png

Krok 2

Zapłać za zakupy kartą kredytową Citi Handlowy, a następnie transakcję rozłóż nawet na 24 raty z RRSO 0%. Możesz to zrobić na 2 sposoby: po zalogowaniu się do Citibank® Online lub klikając w link otrzymany w wiadomości SMS od Citi Handlowy bezpośrednio po transakcji.
citi-icon3.png

Krok 3

Spłata rat jest bardzo wygodna, są one uwzględnione co miesiąc na wyciągu z Twojej karty kredytowej.
Rozpocznij zakupy

Nie masz jeszcze karty kredytowej Citi Handlowy?

Złóż wniosek

Oferta „Rozłóż transakcję wykonaną w sklepie Xiaomi na raty 0%” ważna przy zakupach kartą Kredytową Citi Handlowy za min. 100 zł do 31.01.2019. Okres spłaty od 6 do 24 rat. Szczegóły w regulaminie dostępnym tutaj. Przyznanie karty kredytowej zależy od oceny zdolności Kredytowej Klienta. Skrót RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.


14 dni na zwrot lub wymianę

zakupionego produktu

100% bezpieczne i szybkie

płatności online

Możliwość odbioru osobistego

w Mi Store Warszawa

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

OBSERWUJ MI

Chcemy znać Twoją opinię