Krótko o powietrzu

Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy stężenie smogu i innych zanieczyszczeń powietrza osiąga najwyższy poziom. Jesteśmy wtedy najbardziej podatni na negatywne efekty oddychanego przez nas powietrza, narażając nasz organizm na liczne reakcje alergiczne oraz zachorowania. Na ratunek śpieszą 3 modele oczyszczaczy powietrza Xiaomi, które sprawnie przefiltrują powietrze i zmaksymalizują jego jakość, pozytywnie wpływając na jakość zdrowia Twojego oraz Twoich najbliższych! Zapoznaj się bliżej z poszczególnymi modelami odpowiednio dobierając parametr CADR, tak aby oczyszczacz idealnie współgrał z Twoim pomieszczeniem.

Czym jest CADR?

Clean Air Delivery Rate to międzynarodowy standard pomiaru skuteczności oczyszczania. Agencja testująca umieszcza oczyszczacz w komorze z określoną ilością zanieczyszczeń cząstek dużych (kurz), średnich (pyłki) i małych (dym). Po 20 minutach pracy zatrzymują oczyszczacz i ponownie mierzą jakość powietrza w komorze. Końcowa ocena CADR odzwierciedla objętość powietrza w stopach sześciennych na minutę (CFM) powietrza oczyszczonego z ustrojów w każdym rozmiarze.

Porównanie naszych oczyszczaczy

Mi Air Purifier 2H Mi Air Purifier 3H Mi Air Purifier Pro
Zdolność oczyszczania260 m³/h380 m³/h500 m³/h
Zalecany obszar18 ~ 31 m²26 ~ 45 m²30 ~ 60 m²
Wyświetlacz OLEDNieTakTak
Moc1,5W ~ 31W1,5W ~ 29W1,5W ~ 66W
Poziom hałasu33 ~ 66 dB33 ~ 64 dB31 ~ 65 dB
Waga4,8 kg4,8 kg9,7 kg
  Sprawdź Sprawdź Sprawdź

3-warstwowa filtracja dla najlepszych rezultatów

Warstwa zewnętrzna usuwa duże cząsteczki unoszące się w powietrzu, takie jak kurz czy włosy. Warstwa środkowa wykorzystuje technologię filtracji HEPA. Ta warstwa usuwa mikrocząsteczki i wyłapuje niechciane bakterie. Wewnętrzna warstwa, wykonana z wysokiej jakości węgla aktywnego, skutecznie usuwa dym, szkodliwe substancje i nieprzyjemny zapach.

Model 2H

Klarowność powietrza w najnowszej odsłonie

Decydując się na model 2H, możesz być pewny, że każde oczyszczane przez niego pomieszczenie będzie wolne od szkodliwych substancji i drobnoustrojów. Zaawansowany filtr HEPA wychwyci wszystkie cząstki zanieczyszczeń o wielkości nawet 0,3 μm, dzięki czemu Twój dom pozostanie czysty, wolny od zanieczyszczeń oraz nieprzyjemnego zapachu. Współczynnik CADR utrzymuje w tym modelu imponujący poziom 260 m³/h, co przekłada się na skuteczne i szybkie oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach do 31 m². Tryb automatyczny pozwoli na wygodne sprawowanie kontroli nad poziomem zanieczyszczeń bez konieczności manualnego włączania oczyszczacza - Xiaomi Mi Air Purifier 2H zrobi to za Ciebie, odpowiednio dobierając moc, aby utrzymać optymalny poziom zanieczyszczeń dla naszego komfortu i zdrowia. Jeśli jednak chcesz mieć pełną kontrolę nad urządzeniem, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sparować je ze swoim smartfonem przy pomocy aplikacji i cieszyć się pełną swobodą wyboru programu oczyszczania.

Przeczytaj cały opis

Model 3H

Zdrowie powietrze w pełnej krasie

Nie oszczędzaj na zdrowiu i wybierz pewne rozwiązanie! Xiaomi Mi Purifier 3H to idealny wybór do oczyszczania powietrza z alergenów i wszelkich zanieczyszczeń w pomieszczeniach, których powierzchnia nie przekracza 45m². Wysoka sprawność oczyszczania CADR na poziomie 380 m³/h pozwoli na skuteczne oczyszczenie dużego pomieszczenia o pojemności 45 m² w zaledwie parę minut! Dokładnie przemyślana konstrukcja urządzenia zapewnia niesamowity przepływ czystego powietrza sięgający nawet 6333 litrów na minutę! Wysoka ergonomia oraz energooszczędność na maksymalnym poziomie nieprzekraczającym 38 W to gwarancja wysokiej efektywności przy zachowaniu niskiego poboru energii elektrycznej. Łączność z aplikacją mobilną zapewnia pełną kontrolę nad oczyszczanym powietrzem poprzez dobór idealnego programu pod swój plan dnia. Precyzyjny wskaźnik OLED powiadomi Cię o jakości powietrza w pomieszczeniu, a dotykowa kontrola pozwoli na płynną zmianę pomiędzy trybami pracy oczyszczacza.

Przeczytaj cały opis

Wersja Pro

Ogromny zasięg i doskonałe możliwości

Wybierając ten model możesz liczyć na wszystkie funkcje wymienione przy modelu 2S oraz bezkompromisową wydajność, gdyż Xiaomi Mi Air Purifier Pro jest przystosowany do oczyszczania powietrza w dużo większych, sięgających nawet 60 m² pomieszczeniach. Szybkość z jaką urządzenie oczyści powietrze z nieczystości również została zwiększona względem modelu 2S i sięga imponującej wartości 500 m³/h. Taka prędkość oczyszczania gwarantuje błyskawiczne uzdatnianie powietrza nawet w większych pomieszczeniach. Zwiększona wydajność względem modelu 2S została okupiona nieznacznie większym poborem energii, jednak zważywszy na ogromną moc urządzenia jest to w pełni usprawiedliwione. Xiaomi Mi Air Purifier Pro zapewni bezkompromisową wydajność oczyszczania powietrza i poradzi sobie z każdym zadaniem, a rozbudowane funkcje jak łączność Wi-Fi, możliwość kontroli poprzez aplikację, czy intuicyjny wyświetlacz OLED gwarantują, że Xiaomi Mi Air Purifier Pro będzie idealnym wyborem dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie.

Przeczytaj cały opis


2H

3H

Pro


14 dni na zwrot lub wymianę

zakupionego produktu

Bezpieczne i szybkie

płatności online

Możliwość odbioru osobistego

w Mi Store Warszawa

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

OBSERWUJ MI

Chcemy znać Twoją opinię