Krótko o powietrzu

Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy stężenie smogu i innych zanieczyszczeń powietrza osiąga najwyższy poziom. Jesteśmy wtedy najbardziej podatni na negatywne efekty oddychanego przez nas powietrza, narażając nasz organizm na liczne reakcje alergiczne oraz zachorowania. Na ratunek śpieszą 3 modele oczyszczaczy powietrza Xiaomi, które sprawnie przefiltrują powietrze i zmaksymalizują jego jakość, pozytywnie wpływając na jakość zdrowia Twojego oraz Twoich najbliższych! Zapoznaj się bliżej z poszczególnymi modelami odpowiednio dobierając parametr CADR, tak aby oczyszczacz idealnie współgrał z Twoim pomieszczeniem.

Czym jest CADR?

Clean Air Delivery Rate to międzynarodowy standard pomiaru skuteczności oczyszczania. Agencja testująca umieszcza oczyszczacz w komorze z określoną ilością zanieczyszczeń cząstek dużych (kurz), średnich (pyłki) i małych (dym). Po 20 minutach pracy zatrzymują oczyszczacz i ponownie mierzą jakość powietrza w komorze. Końcowa ocena CADR odzwierciedla objętość powietrza w stopach sześciennych na minutę (CFM) powietrza oczyszczonego z ustrojów w każdym rozmiarze.

Porównanie naszych oczyszczaczy

Mi Air Purifier 3C Mi Air Purifier 3H Mi Air Purifier Pro Mi Air Purifier Pro H
Zdolność oczyszczania320 m³/h380 m³/h500 m³/h600 m³/h
Zalecany obszardo 40 m²26 ~ 45 m²30 ~ 60 m²42 ~ 72 m²
Wyświetlacz OLEDTakTakTakTak
Moc1,5W ~ 29W1,5W ~ 38W1,5W ~ 66W1,5W ~ 70W
Poziom hałasu31 ~ 61 dB33 ~ 64 dB31 ~ 69 dB34 ~ 65 dB
Waga4,6 kg4,8 kg9,7 kg9,6 kg
Sprawdź Sprawdź Sprawdź Sprawdź

3-warstwowa filtracja dla najlepszych rezultatów

Warstwa zewnętrzna usuwa duże cząsteczki unoszące się w powietrzu, takie jak kurz czy włosy. Warstwa środkowa wykorzystuje technologię filtracji HEPA. Ta warstwa usuwa mikrocząsteczki i wyłapuje niechciane bakterie. Wewnętrzna warstwa, wykonana z wysokiej jakości węgla aktywnego, skutecznie usuwa dym, szkodliwe substancje i nieprzyjemny zapach.

Model 3C

Najnowsza odsłona Twojego zdrowia

Nie trzeba wydać dużo pieniędzy, żeby Twój organizm poczuł pozytywne korzyści płynące z oczyszczonego powietrza. Najtańszy model w zestawieniu oferuje filtr Tru HEPA, który pozwala na skuteczne wyłapywanie 99.97 % zanieczyszczeń krążących w powietrzu. Raz na zawsze pozbądź się bakterii, wirusów, pyłków, formaldehydu, nieprzyjemnych zapachów oraz innych niepożądanych czynników powietrza w Twoim otoczeniu. Niewielki poziom hałasu sięgający maksymalnie 61 dB zagwarantuje Ci spokojny sen, a ogromny przepływ powietrza na poziomie 380 m³/h niesamowitą czystość powietrza przez 24/h. Kontroluj urządzenie z poziomu swojego smartfona dzięki przemyślanej i przyjaznej użytkownikowi aplikacji. Precyzyjny wskaźnik OLED powiadomi Cię o jakości powietrza w pomieszczeniu, a dotykowa kontrola pozwoli na płynną zmianę pomiędzy trybami pracy oczyszczacza.

Przeczytaj cały opis

Model 3H

Zdrowie powietrze w pełnej krasie

Nie oszczędzaj na zdrowiu i wybierz pewne rozwiązanie! Xiaomi Mi Air Purifier 3H to idealny wybór do oczyszczania powietrza z alergenów i wszelkich zanieczyszczeń w pomieszczeniach, których powierzchnia nie przekracza 45 m². Wysoka sprawność oczyszczania CADR na poziomie 380 m³/h pozwoli na skuteczne oczyszczenie dużego pomieszczenia o powierzchni do 45 m² w zaledwie parę minut! Przemyślana konstrukcja urządzenia zapewnia niesamowity przepływ czystego powietrza sięgający nawet 6333 litrów na minutę! Wysoka ergonomia oraz energooszczędność na maksymalnym poziomie nieprzekraczającym 38 W to gwarancja wysokiej efektywności przy zachowaniu niskiego poboru energii elektrycznej. Łączność z aplikacją mobilną zapewnia pełną kontrolę nad oczyszczanym powietrzem poprzez dobór idealnego programu pod swój plan dnia.

Przeczytaj cały opis

Model Pro

Ogromny zasięg i doskonałe możliwości

Wybierając ten model, możesz liczyć na wszystkie funkcje wymienione przy niższych modelach oraz bezkompromisową wydajność, gdyż Xiaomi Mi Air Purifier Pro jest przystosowany do oczyszczania powietrza w dużo większych, sięgających nawet 60 m² pomieszczeniach. Szybkość, z jaką urządzenie oczyści powietrze z nieczystości, również została zwiększona względem modeli 3C oraz 3H i sięga imponującej wartości 500 m³/h. Taka prędkość oczyszczania gwarantuje błyskawiczne uzdatnianie powietrza nawet w większych pomieszczeniach. Xiaomi Mi Air Purifier Pro zapewnia bezkompromisową wydajność oczyszczania powietrza i poradzi sobie z każdym zadaniem, a rozbudowane funkcje jak łączność Wi-Fi, możliwość kontroli poprzez aplikację, czy intuicyjny wyświetlacz OLED gwarantują, że Xiaomi Mi Air Purifier Pro będzie idealnym wyborem dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie.

Przeczytaj cały opis

Model Pro H

Różnica dla Twojego zdrowia

Wybierając ten model, świadomie decydujesz się na całkowitą czystość powietrza i rozbudowaną funkcjonalność wszystkich niższych modeli. Xiaomi Mi Air Purifier Pro H to wydajność pozwalająca oczyścić olbrzymie pomieszczenia nawet do 72 m²! Tak niesamowity wynik jest możliwy dzięki zdolności oczyszczania na poziomie 600 m³/h. Korzystaj z pełnych dobrodziejstw modeli urządzeń 3C, 3H oraz Pro, takich jak wyświetlacz OLED, czujniki jakości powietrza, temperatury, wilgotności, czy światła. Zdobądź całkowitą kontrolę nad pracą oczyszczacza z poziomu wygodnej aplikacji, ustalaj tryb pracy i moment automatycznego włączania i wyłączania. Wybierz zdrowie razem z Xiaomi Mi Air Purifier H Pro i miej pewność, że Ty i Twoja rodzina oddychacie oczyszczonym, wolnym od wirusów i innych zanieczyszczeń powietrzem!

Przeczytaj cały opis


3C

3H

Pro

Pro H


14 dni na zwrot lub wymianę

zakupionego produktu

Bezpieczne i szybkie

płatności online

Możliwość odbioru osobistego

w Mi Store Warszawa

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

OBSERWUJ MI

Chcemy znać Twoją opinię