Krótko o powietrzu

Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy stężenie smogu i innych zanieczyszczeń powietrza osiąga najwyższy poziom. Jesteśmy wtedy najbardziej podatni na negatywne efekty oddychanego przez nas powietrza, narażając nasz organizm na liczne reakcje alergiczne oraz zachorowania. Na ratunek śpieszą 3 modele oczyszczaczy powietrza Xiaomi, które sprawnie przefiltrują powietrze i zmaksymalizują jego jakość, pozytywnie wpływając na jakość zdrowia Twojego oraz Twoich najbliższych! Zapoznaj się bliżej z poszczególnymi modelami odpowiednio dobierając parametr CADR, tak aby oczyszczacz idealnie współgrał z Twoim pomieszczeniem.

Czym jest CADR?

Clean Air Delivery Rate to międzynarodowy standard pomiaru skuteczności oczyszczania. Agencja testująca umieszcza oczyszczacz w komorze z określoną ilością zanieczyszczeń cząstek dużych (kurz), średnich (pyłki) i małych (dym). Po 20 minutach pracy zatrzymują oczyszczacz i ponownie mierzą jakość powietrza w komorze. Końcowa ocena CADR odzwierciedla objętość powietrza w stopach sześciennych na minutę (CFM) powietrza oczyszczonego z ustrojów w każdym rozmiarze.

Porównanie naszych oczyszczaczy

Mi Air Purifier 2H Mi Air Purifier 2S Mi Air Purifier Pro
Zdolność oczyszczania260 m³/h310 m³/h500 m³/h
Zalecany obszar18 ~ 31 m²21 ~ 37 m²30 ~ 60 m²
Wyświetlacz OLEDNieTakTak
Moc1,5W ~ 31W1,5W ~ 29W1,5W ~ 66W
Poziom hałasu31 dB31 dB31 dB
Waga4,8 kg4,5 kg9,7 kg

3-warstwowa filtracja dla najlepszych rezultatów

Warstwa zewnętrzna usuwa duże cząsteczki unoszące się w powietrzu, takie jak kurz czy włosy. Warstwa środkowa wykorzystuje technologię filtracji HEPA. Ta warstwa usuwa mikrocząsteczki i wyłapuje niechciane bakterie. Wewnętrzna warstwa, wykonana z wysokiej jakości węgla aktywnego, skutecznie usuwa dym, szkodliwe substancje i nieprzyjemny zapach.

Model 2H

Klarowność powietrza w najnowszej odsłonie

Decydując się na model 2H, możesz być pewny, że każde oczyszczane przez niego pomieszczenie będzie wolne od szkodliwych substancji i drobnoustrojów. Zaawansowany filtr HEPA wychwyci wszystkie cząstki zanieczyszczeń o wielkości nawet 0,3 μm, dzięki czemu Twój dom pozostanie czysty, wolny od zanieczyszczeń oraz nieprzyjemnego zapachu. Współczynnik CADR utrzymuje w tym modelu imponujący poziom 260 m³/h, co przekłada się na skuteczne i szybkie oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach do 31 m². Tryb automatyczny pozwoli na wygodne sprawowanie kontroli nad poziomem zanieczyszczeń bez konieczności manualnego włączania oczyszczacza - Xiaomi Mi Air Purifier 2H zrobi to za Ciebie, odpowiednio dobierając moc, aby utrzymać optymalny poziom zanieczyszczeń dla naszego komfortu i zdrowia. Jeśli jednak chcesz mieć pełną kontrolę nad urządzeniem, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sparować je ze swoim smartfonem przy pomocy aplikacji i cieszyć się pełną swobodą wyboru programu oczyszczania.

Przeczytaj cały opis

Model 2S

Czyste, wolne od alergenów powietrze

Mniejszy, bardziej kompaktowy w tym zestawieniu model 2S idealnie sprawdzi się podczas pracy w pomieszczeniach których powierzchnia nie przekracza 37 m². Zdolność oczyszczania na poziomie 310 m³/h pozwoli oczyścić umiarkowanej wielkości pokój w przeciągu zaledwie kilku minut. Urządzenie mimo zaskakującej wydajności utrzymuje maksymalny pobór energii w granicach 29 W, co czyni z niego bardzo ekonomiczne rozwiązanie uzdatniania powietrza. Intuicyjny ekran wykonany w technologii OLED poinformuje o jakości powietrza którym oddychasz oraz zmianach jakie zachodzą w temperaturze i wilgotności Twojego otoczenia. By nie zakłócać Twojego snu, automatyczna regulacja jasności wyświetlacza obniży jego wartość kiedy w pokoju zrobi się ciemno. Również hałas jest trzymany pod kontrolą i nie przekracza 31 dB, co można porównać do lekkiego, subtelnego szumu. Kontrolę nad oczyszczaczem zapewnia aplikacja mobilna, dzięki której z poziomu smartfona dowiesz się o stopniu zanieczyszczenia powietrza, temperaturze, wilgotności oraz kiedy należy wymienić filtr w urządzeniu.

Przeczytaj cały opis

Wersja Pro

Ogromny zasięg i doskonałe możliwości

Wybierając ten model możesz liczyć na wszystkie funkcje wymienione przy modelu 2S oraz bezkompromisową wydajność, gdyż Xiaomi Mi Air Purifier Pro jest przystosowany do oczyszczania powietrza w dużo większych, sięgających nawet 60 m² pomieszczeniach. Szybkość z jaką urządzenie oczyści powietrze z nieczystości również została zwiększona względem modelu 2S i sięga imponującej wartości 500 m³/h. Taka prędkość oczyszczania gwarantuje błyskawiczne uzdatnianie powietrza nawet w większych pomieszczeniach. Zwiększona wydajność względem modelu 2S została okupiona nieznacznie większym poborem energii, jednak zważywszy na ogromną moc urządzenia jest to w pełni usprawiedliwione. Xiaomi Mi Air Purifier Pro zapewni bezkompromisową wydajność oczyszczania powietrza i poradzi sobie z każdym zadaniem, a rozbudowane funkcje jak łączność Wi-Fi, możliwość kontroli poprzez aplikację, czy intuicyjny wyświetlacz OLED gwarantują, że Xiaomi Mi Air Purifier Pro będzie idealnym wyborem dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie.

Przeczytaj cały opis


2H

2S

Pro


14 dni na zwrot lub wymianę

zakupionego produktu

Bezpieczne i szybkie

płatności online

Możliwość odbioru osobistego

w Mi Store Warszawa

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

OBSERWUJ MI

Chcemy znać Twoją opinię