Zamówienia złożone w dniach 19-21.06 zostaną zrealizowane po 24.06

Dostawa i płatności

Sposoby dostawy i płatności

Na tej stronie znajdziesz szczegóły sposobów dostawy i płatności w sklepie Mi-home.pl. W wyjątkowych sytuacjach deklarowany czas realizacji może ulec zmianie z niezależnych od nas czynników. Czas dostawy zależny jest od sposobu dostawy i płatności. 

Poniżej znajduje się tabela pozwalająca zapoznać się z kosztami dostawy

Rodzaj dostawyKoszt brutto
Kurier14,99 zł
Kurier Pobranie16,99 zł
Kurier Gabaryt29,99 zł
Paczkomat InPost11,99 zł
Paczka w RUCHu6,99 zł
Odbiór w Mi Store0 zł
Darmowa dostawa*0 zł

Dostawa

Przesyłka kurierska

Nasze paczki wysyłamy za pomocą firmy FedEx. Każda paczka jest zapakowana w fabryczne opakowanie zabezpieczające urządzenie na czas transportu. Każda z wysłanych paczek jest w pełni ubezpieczona. Zazwyczaj przesyłka zostaje dostarczona na drugi dzień roboczy od daty wysłania, w wyjątkowych sytuacjach (np. okres świąteczny) ten czas może wydłużyć się do 72 godzin.

Paczkomaty InPost

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez Ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku dni roboczych od momentu nadania paczki, zazwyczaj od 2 do 3 dni.

Paczka w RUCHu

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkę w ruchu, przesyłka znajdzie się w wybranym przez Ciebie kiosku w przeciągu kilku dni roboczych od momentu nadania paczki, zazwyczaj od 2 do 3 dni.

Odbiór osobisty

W naszym punkcie w CH Arkadia, przy ul. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa umożliwiamy darmowy odbiór osobisty zamówionego towaru.

Darmowa dostawa*

Wybrane produkty oznaczone adnotacją Darmowa dostawa wysyłamy bez dodatkowych kosztów.

Metody płatności

Płatność za pobraniem / przy odbiorze

Płatność gotówką przy odbieraniu paczki od kuriera czy też wydaniu towaru w salonie.

Płatność w systemie Tpay

Opłacenie zamówienia szybkim przelewem internetowym, Blikiem lub za pomocą karty płatniczej oraz karty kredytowej.

Przelew klasyczny

Opłacenie zamówienia bezpośrednio na konto, zazwyczaj wydłuża czas realizacji zamówienia o jeden dzień roboczy ze względu na konieczność zaksięgowania środków.

Raty przez Internet

Automatyczne opłacenie zamówienia po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej przez bank. Po złożeniu zamówienia w sklepie Mi-Home.pl, następuje przekierowanie na bezpieczną stronę banku, na której należy uzupełnić wymagane pola. Przed wypełnieniem wniosku klient ma również możliwość dokonania wstępnej kalkulacji wysokości rat. Sklep Mi-Home.pl nie otrzymuje, ani nie ma wglądu w dane osobowe umieszczane we wniosku ratalnym wysyłanym do banku.

W przypadku płatności ratalnej, udzielany jest wyłącznie kredyt konsumencki. Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej, niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.


14 dni na zwrot lub wymianę

zakupionego produktu

Bezpieczne i szybkie

płatności online

Możliwość odbioru osobistego

w Mi Store Warszawa

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

OBSERWUJ MI

Chcemy znać Twoją opinię