10 sierpnia 2022 863 wyświetleń
Zabezpiecz swój dom z kamerami IP Xiaomi

Przed długo wyczekiwanym wyjazdem, wakacjami, lub podróżą służbową warto pozbyć się wszelkich zmartwień, instalując jedną z dostępnych w naszym sklepie kamer IP Xiaomi. Czytelny odczyt obrazu 24/7, tryb nocny oraz współpraca z aplikacją Mi-Home/Xiaomi Home otworzą przed Tobą pełnię możliwości. Skończ z troskami, wiedząc, że nikt nie wkradnie się do posiadłości podczas Twojej nieobecności.

Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p (Set Version)

Szukasz prostego rozwiązania, bez skomplikowanego montażu i zbędnego okablowania? Mamy coś, co pozostanie na straży zarówno podczas ekstremalnych upałów, jak i mrozów, wiatrów czy burz. Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p wytrzymuje zakres temperatur od -20 do +50 °C. Przy dzisiejszych anomaliach pogodowych, tak duża rozpiętość wydaje się być na wagę złota. Co więcej, ten model kamery IP Xiaomi oferuje także tryb nocny i wysokiej jakości detektor ruchu! Jeśli Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p wykryje nietypową aktywność, błyskawicznie się tym dowiesz, dzięki systemowi ostrzegania w czasie rzeczywistym. Zainterweniuj od razu, wzywając odpowiednie służby lub powiadamiając o niebezpieczeństwie swoich bliskich.

Mi 360° Home Security Camera 2K Pro

Każdy chciałby mieć oczy dookoła głowy, jednak jak wiadomo, nie jest to możliwe. Chyba, że jest się Mi 360° Home Security Camera 2K Pro. Ta kamera IP Xiaomi to obrotowa strażniczka, której pole widzenia równa się 360°. Na dodatek może ona kierować swoje niezawodne oko w górę i w dół, zmieniając perspektywę o nawet 110 stopni! Miej pewność tego, co widzisz, inwestując w kamerę rejestrującą obraz w jakości 1296p i 2K. Zobaczysz, co dzieje się w Twoim ogródku, domu lub mieszkaniu, nawet wtedy, gdy zapadnie zmrok. Najważniejsze wydarzenia nagrasz i zachowasz w pamięci swojego smartfona lub na karcie SD, którą możesz umieścić bezpośrednio w Mi 360° Home Security Camera 2K Pro.

Mi Camera 2K (Magnetic Mount)

Kolejna propozycja to rozwiązanie, które także dysponuje dostępem do technologii nagrywania video w jakości 2K. Mi Camera 2K (Magnetic Mount) nie tylko rejestruje obraz i dźwięk, lecz umożliwia również łączenie się z domownikami w czasie rzeczywistym. Funkcja wykonywania połączeń przydaje się nie tylko od święta, ale i na co dzień. Oszczędzaj swój głos i czas, przekazując komunikaty w prosty i przyjemny sposób. Mi Camera 2K (Magnetic Mount) możesz przymocować w dowolnym miejscu za sprawą magnetycznego uchwytu. Obsługuj urządzenie całkowicie bezdotykowo, sterując nim za pomocą głosu. Obraz z Mi Camera 2K (Magnetic Mount) zobaczysz bezpośrednio na swoim smartfonie, nawet wtedy, gdy będziesz wykonywać inne czynności. Możesz jednocześnie pilnować swojego dziecka lub obserwować pupila z drugiego końca domu czy mieszkania.

Czy powyższe zabezpieczenia przypadły Ci do gustu? Być może już teraz chcesz przenieść się do kart każdego z produktów i dowiedzieć się o nich jeszcze więcej.. Serdecznie do tego zachęcamy. Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie dostępne modele kamer IP Xiaomi.

Zobacz więcej
 • Fotograficzny przełom, czyli Xiaomi 12S Ultra
  Fotograficzny przełom, czyli Xiaomi 12S Ultra
  Najbardziej zaawansowany i pożądany smartfon fotograficzny ostatnich lat? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o Xiaomi 12S Ultra.
  26 września 2022
  94 wyświetleń
 • Duży telewizor od Xiaomi? Sprawdź TV Max 86"
  Duży telewizor od Xiaomi? Sprawdź TV Max 86"
  Największy telewizor Xiaomi z matrycą o rozmiarze 86 cali i odświeżaniem ekranu 120Hz? Przeczytaj artykuł o nadchodzącym TV Max 86" na Mi-Home.pl.
  23 września 2022
  93 wyświetleń
 • Aktualna lista banków Xiaomi Pay
  Aktualna lista banków Xiaomi Pay
  Chcesz zacząć korzystać z funkcji Xiaomi Pay, ale do tej pory nie było to możliwe? Zobacz, jak wiele się zmieniło i sprawdź, czy Twój bank obsługuje już płatności Xiaomi Pay.
  16 września 2022
  210 wyświetleń
 • Jak sparować słuchawki Xiaomi ze smartfonem?
  Jak sparować słuchawki Xiaomi ze smartfonem?
  Właśnie kupiłeś/aś nowe słuchawki Xiaomi i masz problem, aby połączyć je ze swoim smartfonem? Zajrzyj do naszego poradnika i dowiedz się, jak zrobić to szybko i sprawnie.
  12 września 2022
  291 wyświetleń