Ładuję... 382 wyświetleń
Weź udział w Loterii Visa!

Zastanawiasz się, jak dbamy o ciągły rozwój firmy? Pomaga nam w tym między innymi alians z licznymi partnerami oraz organizacja nowych akcji i wydarzeń. W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność nawiązać współpracę z Visa i Google Pay, co zaowocowało stworzeniem wyjątkowej loterii, w której możesz wygrać nie tylko wyjątkowe nagrody w postaci produktów marki Xiaomi, ale również aż 9 gratyfikacji finansowych o wysokości 10 000 zł! Nieźle się zapowiada, prawda? A to dopiero początek… sprawdź, co musisz zrobić, aby wziąć udział!

4 proste kroki do zwycięstwa

W celu zapewnienia sobie szansy na wygraną, kup i aktywuj smartfon Xiaomi, umieszczając w nim kartę SIM, w okresie pomiędzy 25 kwietnia 2022 r., a 1 stycznia 2023 r. Następnie wypełnij formularz w tym miejscu, a każda płatność kartą Visa (zarejestrowaną w usłudze Google Pay), stanie się kolejnym losem w wielkiej loterii. Im więcej transakcji, tym większe prawdopodobieństwo na zdobycie nagrody! Jak widać, zasady są bajecznie proste, a ich spełnienie nie zajmie Ci dłużej, niż kilka minut. Regulamin akcji odnajdziesz pod tym linkiem.

Najlepsze smartfony już na Ciebie czekają!

Pierwszym krokiem w drodze do sukcesu jest w tym przypadku zakup nowego smartfona. W tym celu możesz przeglądnąć dostępne na naszej stronie opcje lub zapisać się do newslettera, aby nie przegapić premier najnowszych telefonów Xiaomi, Redmi i POCO. Świetnym wyborem będzie POCO F4 GT, który właśnie jutro dołączy do naszej kolekcji wydajnych smartfonów. Jeśli to na niego czekasz, wróć na Mi-Home.pl już 10 maja o 15:00.

Nie czekaj i rozpocznij udział w zabawie już dziś. Pamiętaj, że co miesiąc masz szansę wygrać aż 10 tysięcy złotych! Dodatkowo każdego tygodnia rozdajemy 5 hulajnóg elektrycznych, a jedna z 800 nagród rzeczowych może znaleźć się u Twojego progu lada dzień! Kto nie gra, ten nie wygrywa, dlatego kup i zarejestruj telefon już teraz.

Zobacz więcej
 • Jak zresetować słuchawki Xiaomi?
  Jak zresetować słuchawki Xiaomi?
  W tym poradniku tłumaczymy, jak prawidłowo zresetować dowolne słuchawki bezprzewodowe Xiaomi. Dowiedz się jak to zrobić, w kilku prostych krokach!
  2022-07-04 10:10:00
  34 wyświetleń
 • Odkryj wakacyjne promocje na Mi-Home.pl
  Odkryj wakacyjne promocje na Mi-Home.pl
  Najlepsze produkty na Mi-Home.pl polecają się na wczasy! Weź w podróż słuchawki Bluetooth lub zrób sobie wakacje w domu z telewizorem z serii Mi TV P1.
  2022-07-01 10:10:00
  119 wyświetleń
 • Najnowszy laptop Xiaomi
  Najnowszy laptop Xiaomi
  Poszukujesz laptopa? Czym prędzej zapoznaj się z bohaterem dzisiejszego artykułu i dowiedz się więcej o RedmiBook 15!
  2022-06-29 10:10:00
  384 wyświetleń
 • Jak odblokować smartfon Xiaomi bez hasła?
  Jak odblokować smartfon Xiaomi bez hasła?
  Hasło do telefonu wyleciało Ci z głowy? Przeczytaj, co możesz zrobić, aby zabezpieczyć się przed taką sytuacją i jak odzyskać dostęp do urządzenia!
  2022-06-27 10:10:00
  447 wyświetleń