Ładuję... 254 wyświetleń
Sprawdź, czy masz oryginalne Xiaomi

Popularność marki Xiaomi wzrosła do tego stopnia, że zapewne zarówno Ty, jak i przeważająca część Twoich znajomych miała lub korzystała z produktów sygnowanych jej nazwą. Z początku były to przede wszystkim smartfony, jednak z biegiem lat oferta wzbogaciła się m.in. o akcesoria sportowe, telewizory, różnego rodzaju głośniki, a nawet roboty sprzątające i zestawy narzędzi. Wzrosła nie tylko liczba towarów dostępnych na naszych półkach, lecz również miejsc, w jakich są one dostępne. Jednak czy można ufać, że każde Xiaomi, to faktycznie my?

Przezorny zawsze ubezpieczony

Najlepszym rozwiązaniem, aby zyskać pewność o pochodzeniu swojego sprzętu, jest wybór sprawdzonego sklepu. Kupując na Mi-Home.pl, automatycznie zyskujesz gwarancję, że dostarczymy Ci oryginalny i fabrycznie zapakowany produkt. Oprócz sklepu internetowego możesz też wybrać jeden z naszych warszawskich salonów (pierwszy znajduje się w galerii Westfield Arkadia, a kolejny to Xiaomi Store na Grochowskiej) lub w jednym ze 100 punktów sprzedaży w całej Polsce. Co, jednak jeśli dowolny smartfon został już przez Ciebie zakupiony gdzie indziej? Mamy na to sposób! Wystarczy, że wejdziesz na tę stronę i wpiszesz wyznaczonym miejscu numer IMEI swojego smartfona lub tabletu. W przypadku pozostałych sprzętów użyj kodu S/N, a w prosty sposób dowiesz się, czy masz do czynienia z oryginalnym produktem.

Nowe, używane, możesz sprawdzić je wszystkie!

Nieważne, czy kupujesz smartfon z salonu, czy od kolegi, który wymienia telefon na nowy. Jeśli zdecydujesz się na model “z drugiej ręki” wykorzystaj podaną przez nas stronę, aby sprawdzić jego autentyczność. Wybierając najnowsze modele, pamiętaj, że autoryzowane sklepy i strony internetowe takie jak Mi-Home.pl to najbezpieczniejsza opcja.

Nie kupuj kota w worku!

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu poradnikowi już zawsze będziesz mieć pewność, że kupujesz to, co chcesz. Zdaj się na opinie naszych klientów i zaufaj nam tak jak tysiące osób z całej Polski.

Zobacz więcej
 • Kosmiczne przeceny na Mi-Home.pl!
  Kosmiczne przeceny na Mi-Home.pl!
  Rabaty nawet do 1000 zł na ulubione smartfony Xiaomi? Tylko na Mi-Home.pl! Kliknij i poznaj więcej kosmicznych okazji, dostępnych aż do 29 maja!
  2022-05-18 18:55:00
  646 wyświetleń
 • Inteligentna zabawka Xiaomi
  Inteligentna zabawka Xiaomi
  Zastanawiasz się, jaka maskotka byłaby najlepszym wyborem dla Twojej pociechy? Sprawdź, co jest w stanie zaoferować inteligentna zabawka Xiaomi!
  2022-05-17 15:15:00
  376 wyświetleń
 • Seria Xiaomi Smart TV 5a
  Seria Xiaomi Smart TV 5A
  Chcesz poznać pełnię możliwości najnowszej serii telewizorów od Xiaomi? Kliknij i przeczytaj o Xiaomi Smart TV 5A!
  2022-05-16 14:50:00
  259 wyświetleń
 • Zdrowy uśmiech z Electric Toothbrush T700
  Zdrowy uśmiech z Electric Toothbrush T700
  Kolejna generacja pięknego uśmiechu od Xiaomi! Poznaj możliwości nowoczesnej szczoteczki sonicznej Xiaomi Electric Toothbrush T700.
  2022-05-14 12:20:00
  123 wyświetleń