Ładuję... 371 wyświetleń
Seria Xiaomi Smart TV 5a

Od premiery telewizorów serii Xiaomi TV P1 minęło już sporo czasu. Może to idealny moment, aby zrobić miejsce na nowe? Zmiany są dobre, a postęp technologiczny nieunikniony. Poza tym tak się składa, że wraz z końcem kwietnia w Indiach miał miejsce debiut serii Xiaomi Smart TV 5A, która z powodzeniem mogłaby nosić godne miano następcy dobrze znanej na polskim rynku serii P1. Czy tak się jednak stanie? Czy najnowsze telewizory Xiaomi trafią także do polskiej dystrybucji? Odpowiedzi na te pytania na ten moment zostaną owiane tajemnicą. To, co możemy zdradzić to wyjątkowe funkcje, które mają do zaoferowania modele spod znaku Xiaomi Smart TV 5A. Czytaj dalej, aby utwierdzić się w przekonaniu, że naprawdę jest na co czekać!

Po pierwsze: obraz

Szeregi serii Xiaomi Smart TV 5A zasilają aż trzy rozmiary, o wartościach kolejno: 32”, 40” i 43”, z których każdy będzie w stanie zapewnić Ci kompletne doświadczenie w zakresie szeroko pojętej rozrywki. Wszystkie modele zachwycają między innymi pod kątem nowoczesnego designu, czego najlepszym potwierdzeniem jest niemalże bezramkowa konstrukcja wykonana z metalu klasy premium i obecna w każdym z telewizorów serii Xiaomi Smart TV 5A Jeśli jesteś fanem programów przyrodniczych bądź po prostu cenisz sobie dbałość o szczegóły, to z pewnością dostrzeżesz jakość odwzorowanych kolorów, które w połączeniu z idealnymi kontrastami i prawdziwą głębią, zagwarantują Ci obraz niemalże doskonały.

Po drugie: dźwięk

Na nieskazitelnym obrazie lista zalet serii Xiaomi Smart TV 5A jednak się nie kończy. Do pełni szczęścia podczas wielogodzinnych seansów filmowych potrzebny jest także najwyższej jakości dźwięk, o który także nie musisz się tutaj martwić. Inżynierowie, projektując najnowsze modele telewizorów Xiaomi, zadbali o najdrobniejsze detale. Na pokładzie sprzętów z serii Xiaomi Smart TV 5A zastosowano głośniki o mocy 24W (w modelu 32” - 20W) wyposażone w technologię Dolby Audio. W praktyce oznacza to porywający, najwyższej jakości dźwięk, który spotęguje Twoje wizualne doznania i wyniesie je na nowy, dotychczas Ci nieznany poziom.

Po trzecie: funkcje

Xiaomi Smart TV 5A to nie tylko nowa jakość, ale też możliwości, wśród których nie zabrakło ogromu udogodnień wpływających na komfort korzystania z urządzenia. Poza obecnością AndroidTV 11 (dającego dostęp do aplikacji Google Play, Chromecast’a i Asystenta Google) w najnowszej serii telewizorów Xiaomi, zastosowano rozmaite funkcje jak np. tryb dziecięcy, inteligentne rekomendacje, czy integracja z IMBd. Mimo, że każda z nich ma inną rolę do spełnienia, to wszystkim przyświeca jeden cel - proste i intuicyjne działanie oraz wyświetlanie treści w pełni dopasowanych do użytkownika.

Czy masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, że seria Xiaomi Smart TV 5A jest tą, która w najbliższym czasie powinna zawojować polskim rynkiem technologicznym? Jeśli nie, to czym prędzej zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o najnowszych produktach Xiaomi i aktualnych promocjach w pierwszej kolejności!

Zobacz więcej
 • Jak zresetować słuchawki Xiaomi?
  Jak zresetować słuchawki Xiaomi?
  W tym poradniku tłumaczymy, jak prawidłowo zresetować dowolne słuchawki bezprzewodowe Xiaomi. Dowiedz się jak to zrobić, w kilku prostych krokach!
  2022-07-04 10:10:00
  35 wyświetleń
 • Odkryj wakacyjne promocje na Mi-Home.pl
  Odkryj wakacyjne promocje na Mi-Home.pl
  Najlepsze produkty na Mi-Home.pl polecają się na wczasy! Weź w podróż słuchawki Bluetooth lub zrób sobie wakacje w domu z telewizorem z serii Mi TV P1.
  2022-07-01 10:10:00
  119 wyświetleń
 • Najnowszy laptop Xiaomi
  Najnowszy laptop Xiaomi
  Poszukujesz laptopa? Czym prędzej zapoznaj się z bohaterem dzisiejszego artykułu i dowiedz się więcej o RedmiBook 15!
  2022-06-29 10:10:00
  384 wyświetleń
 • Jak odblokować smartfon Xiaomi bez hasła?
  Jak odblokować smartfon Xiaomi bez hasła?
  Hasło do telefonu wyleciało Ci z głowy? Przeczytaj, co możesz zrobić, aby zabezpieczyć się przed taką sytuacją i jak odzyskać dostęp do urządzenia!
  2022-06-27 10:10:00
  447 wyświetleń