Ładuję... 713 wyświetleń
Poznaj funkcje wkrętarki Xiaomi

Zastanawiasz się jak dokonać wyboru spośród setek modeli wkrętarek akumulatorowych i elektrycznych? Właśnie na taką okazję przygotowaliśmy poniższy poradnik! Zapraszamy na tekst poświęcony najważniejszym funkcjom Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill. Czytaj dalej, aby poznać najważniejsze czynniki, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie nowego narzędzia.

Przeznaczenie

Zastanów się, przy jakich pracach będziesz wykorzystywać nowy sprzęt. Pomyśl, jak sprawdzało się poprzednio stosowane rozwiązanie, lub jeśli będzie to Twoja pierwsza wkrętarka, zwróć uwagę na poruszane przez nas aspekty. W zależności od intensywności użytkowania, częstotliwości stosowania i rodzaju podłoża, w jakim będziesz wykonywać otwory, przyda się inny rodzaj narzędzia. Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill najlepiej sprawdzi się przy naprawach codziennych usterek. Świetnie nada się również na prezent dla świeżo upieczonego majsterkowicza. Zaletą tego modelu jest niezaprzeczalnie jego prostota. Wystarczy jedno spojrzenie na produkt, aby domyślić się, w jaki sposób działa. Wkrętarka Xiaomi bezproblemowo wwierci się w miękkie, jak i twarde rodzaje drewna, w rury aluminiowe czy wodociągowe oraz płyty stalowe. Nie nadaje się ona jednak do stosowania w betonie.

To nie musi być ciężkie!

Mimo, że wkrętarki używa się zazwyczaj doraźnie, po kilka minut naraz, warto zdecydować się na taki model, który nie będzie obciążać nadgarstka. Ze względu na niewielką budowę i lekkość, nasza propozycja sprawdzi się w tej roli idealnie. Jeśli zamierzasz od czasu do czasu brać Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill ze sobą w trasę, ucieszysz się na wieść, że dotrze ona do Ciebie w niezwykle wygodnym etui. Znajdzie się w nim miejsce nie tylko na wkrętarkę, ale i na cały zestaw 24 bitów ze stali stopu S2, 8 wierteł oraz ładowarkę złożoną z adaptera i kabla USB-C. Wszystko w jednym miejscu, schludnie i wygodnie!

Najważniejsze parametry

Przed zakupem warto zwrócić uwagę na moc, moment obrotowy wiertarki, a także na ilość występujących trybów pracy. W Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill wartości te wynoszą kolejno 12V, 30N*m i 3. Dzięki wbudowanemu, pojemnemu akumulatorowi 2000mAh nie musisz martwić się o nagłe przerwanie pracy. Wiertarko-wkrętarka Xiaomi podoła wszelkim wyzwaniom na jednym ładowaniu!

Przekonaj się jak łatwo i szybko możesz naprawić zalegające po kątach sprzęty. Poczuj radość i satysfakcję z majsterkowania zamawiając Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill już dziś na Mi-Home.pl. Jeśli rzeczywiście kompletujesz teraz swoją skrzynkę narzędziową, sprawdź tę zakładkę, a znajdziesz tam więcej interesujących Cię produktów.

Zobacz więcej
 • Co nowego w MIUI 14?
  Co nowego w MIUI 14?
  Najnowsza odsłona nakładki systemowej MIUI 14 jest już coraz bliżej! Kliknij i sprawdź, jakie funkcje za sobą niesie.
  2022-08-07 10:10:00
  135 wyświetleń
 • Jaki powerbank Xiaomi na wakacje?
  Jaki powerbank Xiaomi na wakacje?
  O czym warto pamiętać przed podróżą? W dzisiejszym poradniku przypominamy o najważniejszym, czyli powerbankach Xiaomi!
  2022-08-04 10:10:00
  110 wyświetleń
 • Które telefony Xiaomi dostaną MIUI 14?
  Które telefony Xiaomi dostaną MIUI 14?
  Odkryj, które smartfony Xiaomi, POCO i Redmi dostaną MIUI 14. Zobacz, czy Twój telefon jest na liście najnowszej aktualizacji oprogramowania.
  2022-07-29 10:10:00
  2018 wyświetleń
 • Jak zresetować telefon Xiaomi?
  Jak zresetować telefon Xiaomi?
  Mi-Home.pl pomaga przy... drobnych awariach smartfonów! Zobacz, jak zrestartować oraz przywrócić ustawienia fabryczne telefonów Redmi, POCO i Xiaomi.
  2022-07-27 10:10:00
  814 wyświetleń