7 września 2022 341 wyświetleń
Laserowa zabawka dla Twojego kota

Co robią koty, gdy ludzi nie ma w domu?

Drapią, wspinają się, leżakują i trochę się nudzą. A gdyby tak mogły się bawić, bez znużenia i ospałości, a także, bez właścicieli i rozbitych szklanek, czy wazoników? Jeśli marzysz o tym, by zapewnić swojemu kociakowi bezpieczną zabawę i świetnie spędzony czas - przeczytaj ten artykuł!

Kocia sylwetka

Zabawka, która zajmie się kotem pod Twoją nieobecność, może zdziałać o wiele więcej, niż się spodziewasz. Nie tylko zwalczy nudę, ale zapewni też mu dodatkową aktywność! Zadbaj o zdrowie swojego czworonoga, motywując go do zwiększonej ruchliwości poprzez zabawę. Dzięki dodatkowym wygibasom pupil spali trochę kalorii i osiągnie sylwetkę prawdziwie kocią sylwetkę. Po tak intensywnej serii skakania i robienia fikołków nie będzie już miał siły na dodatkowe psoty. Wróć do mieszkania, w którym będzie czekać Twój zadowolony zwierzak. Jak to wszystko zorganizować? Odpowiedzią jest mały uszaty gadżet, zwany Petoneer Cat Laser Toy. O tym, co potrafi, opowiemy już za chwilę.

Jak to działa?

Małe, białe urządzenie w formie kota, kieruje ze swojego oka strumień światła i rzuca go na dowolną powierzchnię w Twoim mieszkaniu. Szybka zmiana położenia czerwonej kropki zadziała jak magnes na każdego kociaka. Petoneer Cat Laser Toy możesz włączyć za pomocą niewielkiego przycisku umieszczonego u podstawy figurki lub przez aplikację Petroneer. To w niej zapiszesz plan rozrywek dla swojego zwierzęcia. Ustalając godzinę, tryb i czas trwania zabawy, masz pełny dostęp do modyfikowania wybranego scenariusza gry w “kotka i kropkę”. Co więcej, dzięki Petoneer Cat Laser Toy możesz bawić się ze swoim pupilem osobiście, nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Steruj laserem samodzielnie, przez aplikację i obserwuj, jak kot gubi i odnajduje światełko z nieporadną miną.

Zaplanuj każdą minutę zabawy!

Właśnie zmieniasz pracę lub domową rutynę? Nie chcesz rezygnować z codziennych zabaw ze zwierzakiem? Zaplanuj sesje tak, by nie zmieniać dotychczasowych kocich rytuałów. Ustaw pierwszą sesję na 7:00, aby dać sobie chwilę wytchnienia przed porannym szykowaniem się do pracy. Wybierając, w jakich godzinach Petoneer Cat Laser Toy samodzielnie się włączy i zapewni atrakcje futrzakowi, odciążasz się z roli jedynego opiekuna swojego niesfornego futrzaka.

Połącz się z pozostałymi sprzętami TUYA

Urządzenia TUYA są Ci dobrze znane, a kilka z nich ma już swoje miejsce w Twoim domu, czy mieszkaniu? Korzystając z aplikacji TuyaSmart, z łatwością zintegrujesz działanie Petoneer Cat Laser Toy z innymi gadżetami TUYA. Stwórz kocie imperium dla swojego czworonoga, budując dla niego własny Smart Dom.

Zobacz więcej
 • Fotograficzny przełom, czyli Xiaomi 12S Ultra
  Fotograficzny przełom, czyli Xiaomi 12S Ultra
  Najbardziej zaawansowany i pożądany smartfon fotograficzny ostatnich lat? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o Xiaomi 12S Ultra.
  26 września 2022
  93 wyświetleń
 • Duży telewizor od Xiaomi? Sprawdź TV Max 86"
  Duży telewizor od Xiaomi? Sprawdź TV Max 86"
  Największy telewizor Xiaomi z matrycą o rozmiarze 86 cali i odświeżaniem ekranu 120Hz? Przeczytaj artykuł o nadchodzącym TV Max 86" na Mi-Home.pl.
  23 września 2022
  93 wyświetleń
 • Aktualna lista banków Xiaomi Pay
  Aktualna lista banków Xiaomi Pay
  Chcesz zacząć korzystać z funkcji Xiaomi Pay, ale do tej pory nie było to możliwe? Zobacz, jak wiele się zmieniło i sprawdź, czy Twój bank obsługuje już płatności Xiaomi Pay.
  16 września 2022
  210 wyświetleń
 • Jak sparować słuchawki Xiaomi ze smartfonem?
  Jak sparować słuchawki Xiaomi ze smartfonem?
  Właśnie kupiłeś/aś nowe słuchawki Xiaomi i masz problem, aby połączyć je ze swoim smartfonem? Zajrzyj do naszego poradnika i dowiedz się, jak zrobić to szybko i sprawnie.
  12 września 2022
  291 wyświetleń