Ładuję... 662 wyświetleń
Jak zresetować słuchawki Xiaomi?

Właśnie jedziesz odebrać nowe słuchawki bezprzewodowe Xiaomi z ulubionego punktu ORLEN Paczki lub jednego z naszych sklepów stacjonarnych? A może do Twych drzwi zapukał pracownik firmy kurierskiej? Niezależnie od przyczyny, dla której czytasz ten poradnik, dziś przekonasz się jak zresetować dowolne słuchawki bezprzewodowe wyposażone w moduł Bluetooth. Zapraszamy!

Czy pierwszy krok jest rzeczywiście najtrudniejszy?

Jeśli ta zasada jest zawsze prawdziwa, to oznacza, że resetowanie słuchawek Xiaomi jest bajecznie proste! Skoro pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, by zresetować dowolne słuchawki bezprzewodowe Xiaomi, jest wyciągnięcie ich z pudełka, to zadanie nie może być trudne.

Po wyciągnięciu np. Redmi Buds 3 Pro z etui ładującego przytrzymaj przez chwilę czujnik dotykowy. Zaczekaj, aż dioda LED zamruga na czerwono, a słuchawki się wyłączą. Właśnie teraz przechodzimy do resetu tych tętniących brzmieniem guziczków. Przytrzymaj je oba (ciągle dotykając czujników) przez kilkanaście sekund. Diody powinny się dwukrotnie rozbłysnąć na biało, a następnie na czerwono.

O ile tak się właśnie stało w przypadku Twojego modelu słuchawek, to po tej sekwencji działań Twój sprzęt audio jest na nowo gotowy do tego, aby podłączyć go do smartfona.

Jak je podłączyć do telefonu?

Odblokuj smartfon i włącz funkcję Bluetooth, dotykając odpowiednią ikonę. Spośród listy dostępnych urządzeń odszukaj nazwę swoich słuchawek Xiaomi. Dotknij jej i kliknij "połącz".

TAK! To już wszystko, chyba rzeczywiście, pierwszy krok był najtrudniejszy. :D Zapraszamy do naszego newslettera i na bloga, gdzie znajdziesz jeszcze więcej przydatnych porad.

Zobacz więcej
 • Co nowego w MIUI 14?
  Co nowego w MIUI 14?
  Najnowsza odsłona nakładki systemowej MIUI 14 jest już coraz bliżej! Kliknij i sprawdź, jakie funkcje za sobą niesie.
  2022-08-07 10:10:00
  147 wyświetleń
 • Jaki powerbank Xiaomi na wakacje?
  Jaki powerbank Xiaomi na wakacje?
  O czym warto pamiętać przed podróżą? W dzisiejszym poradniku przypominamy o najważniejszym, czyli powerbankach Xiaomi!
  2022-08-04 10:10:00
  111 wyświetleń
 • Które telefony Xiaomi dostaną MIUI 14?
  Które telefony Xiaomi dostaną MIUI 14?
  Odkryj, które smartfony Xiaomi, POCO i Redmi dostaną MIUI 14. Zobacz, czy Twój telefon jest na liście najnowszej aktualizacji oprogramowania.
  2022-07-29 10:10:00
  2032 wyświetleń
 • Jak zresetować telefon Xiaomi?
  Jak zresetować telefon Xiaomi?
  Mi-Home.pl pomaga przy... drobnych awariach smartfonów! Zobacz, jak zrestartować oraz przywrócić ustawienia fabryczne telefonów Redmi, POCO i Xiaomi.
  2022-07-27 10:10:00
  830 wyświetleń