Ładuję... 770 wyświetleń
Inteligentna zabawka Xiaomi

Coraz więcej wiadomo o wpływie odpowiednich narzędzi na kształtowanie umiejętności i charakteru dziecka. Zapewne chcesz, by wybrane przez Ciebie akcesoria, spełniały wszelkie kryteria bezpieczeństwa i jak najlepiej oddziaływały na rozwój malca. Przeczytaj, na co zwróciliśmy uwagę przy tworzeniu inteligentnej zabawki Xiaomi. Odkryj ten wyjątkowy produkt już teraz!

Cały glob czyta dzieciom

Pewnie kojarzysz popularną kampanię społeczną “Cała Polska czyta dzieciom”... Jak się okazuje, nie tylko u nas zwraca się uwagę na istotność regularnej lektury. Czynność ta nie tylko pobudza wyobraźnię, ale poprawia też samopoczucie. Ma to szczególne znaczenie przy budowaniu rodzinnych więzi i niesie ze sobą szereg zalet, o których można usłyszeć niemal na każdym kroku. Co jednak zrobić, jeśli obowiązki, takie jak praca czy studia nie pozwalają poświęcić na czytanie dzieciom tyle czasu, ile by się chciało? W takich sytuacjach warto sięgnąć po bardziej kreatywne rozwiązanie…

Przenieś się tam, gdzie jest Twoje dziecko!

Ograniczenia wypływające z natłoku obowiązków łatwo mogą odbić się na samopoczuciu zarówno rodziców, jak i maluchów. Rozstania bywają ciężkie, dlatego tak ważne jest, aby znaleźć rozwiązania ułatwiające codzienne rozłąki. Mając na celu sprostać temu wyzwaniu, zaprojektowaliśmy zabawkę ułatwiającą kontakt między członkami rodziny nawet wtedy, gdy są oni z dala od siebie. Jak to działa? Siedząc w biurze, będziesz w stanie rozmawiać ze swoją pociechą bez konieczności podawania jej smartfona. Inteligentna zabawka Xiaomi ma wbudowane łatwe w użyciu przyciski, dzięki którym maluch będzie mógł usłyszeć nagrane przez rodzica wiadomości lub połączyć się z nim w czasie rzeczywistym. Do tego celu wykorzystuje się funkcję tworzenia grup WeChat za pomocą aplikacji. Można zauważyć podobieństwo między telefonem a omawianą figurką króliczka. Oczywiście z tą różnicą, że zabawka Xiaomi nie ma drobnych, ani niebezpiecznych elementów, które dziecko byłoby w stanie połknąć. Uszy maskotki są zaokrąglone i wykonane z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością, dzięki czemu nic złego się nie stanie, nawet jeśli Twoja pociecha zdecyduje się posmakować królika…

Biblioteka Xiaomi

Zabawka dysponuje wbudowaną selekcją bajek, piosenek i klasycznych utworów, a dodatkowo uczy niemowlę języka angielskiego. Dostosuj listy odtwarzania zgodnie z harmonogramem dnia, układając je po swojemu. Jeśli przed wyjściem z domu zapomnisz wprowadzić zmiany, możesz zarządzać zabawką zdalnie w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy, że zeskanujesz kod QR znajdujący się w dolnej części urządzenia, aby połączyć się z osobistym numerem WeChat. Pobierając aplikację Mi Home, uzyskasz dostęp do treści premium.

Jeszcze więcej możliwości

Jeśli szukasz innych kreatywnych rozwiązań dla siebie lub swojego dziecka, przeglądnij naszą stronę i odkryj najlepsze produkty. Znajdziesz tu propozycje odpowiednie dla osób z najróżniejszych grup wiekowych!

Zobacz więcej
 • Jak zresetować słuchawki Xiaomi?
  Jak zresetować słuchawki Xiaomi?
  W tym poradniku tłumaczymy, jak prawidłowo zresetować dowolne słuchawki bezprzewodowe Xiaomi. Dowiedz się jak to zrobić, w kilku prostych krokach!
  2022-07-04 10:10:00
  48 wyświetleń
 • Odkryj wakacyjne promocje na Mi-Home.pl
  Odkryj wakacyjne promocje na Mi-Home.pl
  Najlepsze produkty na Mi-Home.pl polecają się na wczasy! Weź w podróż słuchawki Bluetooth lub zrób sobie wakacje w domu z telewizorem z serii Mi TV P1.
  2022-07-01 10:10:00
  132 wyświetleń
 • Najnowszy laptop Xiaomi
  Najnowszy laptop Xiaomi
  Poszukujesz laptopa? Czym prędzej zapoznaj się z bohaterem dzisiejszego artykułu i dowiedz się więcej o RedmiBook 15!
  2022-06-29 10:10:00
  402 wyświetleń
 • Jak odblokować smartfon Xiaomi bez hasła?
  Jak odblokować smartfon Xiaomi bez hasła?
  Hasło do telefonu wyleciało Ci z głowy? Przeczytaj, co możesz zrobić, aby zabezpieczyć się przed taką sytuacją i jak odzyskać dostęp do urządzenia!
  2022-06-27 10:10:00
  453 wyświetleń