Smartwatch

Amazfit GTS 4 Mini Mint Blue

Już od 599,00 zł
Mi Coin
Otrzymaj 59 Mi Coins Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa

Ciesz się zachwycającą intensywnością kolorów, wysokim kontrastem oraz niebywałą jasnością i ostrością obrazu wyświetlanego na eleganckim, szklanym wyświetlaczu zegarka Amazfit GTS 4 Mini o przekątnej 1,65".

Produkt niewyprodukowany przez Xiaomi

Darmowa dostawa
  • Polska dystrybucja
  • Oficjalna gwarancja
  • 14 dni na zwrot
 
599,00 zł
Smart watches Smart watches Smart watches

Amazfit GTS 4 Mini

Compact and Power-packed

18-dniowy czas pracy baterii | Duży wyświetlacz Ultra płaska i lekka konstrukcja | 24h/dobę monitoring tętna, SpO₂ i poziomu stresu | 120+ trybów sportowych i inteligentne rozpoznawanie dyscyplin | 5 systemów pozycjonowania satelitarnego | 15-dniowa żywotność baterii

Wysoka jasność ekranu
i nasycone, żywe kolory…

Ciesz się zachwycającym natężeniem kolorów, wysokim kontrastem, jasnością i ostrością obrazu wyświetlanego na eleganckim szklanym wyświetlaczu 1,65" zegarka Amazfit GTS 4 Mini.

1,65”

Wyświetlacz HD AMOLED

70,2%

screen-to-body ratio

309

PPI

Szeroki wybór Tarcz zegarków

Dopasowane wyświetlacze Always-on2

Animowane i edytowalne tarcze zegarków

Możliwość wgrania swojego własnego zdjęcia

Potężne wezwanie do działania...

Smart watches Smart watches

Ruszaj do akcji dzięki inteligentnemu rozpoznawaniu3 wielu rodzajów ćwiczeń:

...Nowy poziom efektywności.

Przeglądaj specjalistyczne dane zebranew trakcie treningu, takie jak maksymalny pobór tlenu
(VO₂ Max), czas potrzebny do pełnej regeneracji organizmu, wskaźnik obciążenia treningowego i wskaźnik mierzący wpływ treningu na organizm. Wszystko po to, aby na bieżąco monitorować czynniki, które mogą wpływać na tempo regeneracji ciała, poczynione postępy oraz ogólną kondycję i wytrzymałość.

Chcesz sprawdzić swój poziom sprawności cardio?

Skorzystaj z funkcji Virtual Pacer4, aby w zdrowy i przemyślany sposób rywalizować sam ze sobą. Osiągaj zamierzone cele i stale wyznaczaj nowe.

...Określ swoją lokalizację z niesamowitą precyzją.

Zegarek obsługuje pięć systemów pozycjonowania satelitarnego, abyś mógł wędrować tam, gdzie Cię nogi poniosą, odkrywając nowe, ekscytujące trasy6. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej anteny polaryzacją kołową pozycjonowanie jest jeszcze bardziej wydajne i efektywne. Cały, wielki świat czeka na Ciebie!

Dbaj o zdrowie bez wysiłku...

...Mierz z łatwością najważniejsze wskaźniki zdrowotne.

Miej odwagę, by marzyć o wielkich osiągnięciach...

...Na drodze do sukcesu.

Zaawansowana pomoc...

...Intuicyjna interakcja.

Jeszcze nie widziałeś tylu funkcjonalności w tak smukłym zegarku...

Każdy Twój dzień może być zwycięski! Pomoże w tym szeroki wybór praktycznych funkcji, takich jak przypomnienia o zbyt długim pozostawaniu w pozycji siedzącej, które zmotywują Cię do większej aktywności w ciągu dnia.

Smart watches Smart watches

...Doskonałe wsparcie

Zainstalowanie aplikacji Zepp w telefonie umożliwia wyświetlanie i analizę danych dotyczących Twojego zdrowia i wykonywanych ćwiczeń. Znajdziesz w niej także sklep z tarczami zegarków. Do tego zapewnia aktualizacje systemu inteligentnej opaski i pomaga właściwie zarządzać urządzeniem.

Smart watches Smart watches

1. Czas pracy baterii może się różnić w zależności od ustawień, warunków pracy i innych czynników. Dlatego rzeczywisty wynik może się różnić od danych laboratoryjnych. Typowy scenariusz użytkowania: Monitorowanie tętna jest zawsze włączone i mierzy je w odstępach 10-minutowych, włączone monitorowanie snu; 150 wiadomości wysyłanych dziennie; otrzymywanie 3 powiadomień o połączeniach dziennie; podnoszenie nadgarstka, aby zobaczyć czas zegarka - 100 razy; testowanie tlenu we krwi 5 razy dziennie; operacje na jasnym ekranie przez 5 minut dziennie; ćwiczenia 3 razy w tygodniu z GPS działającym przez 30 minut za każdym razem. Tryb oszczędzania baterii: wyłącza połączenie Bluetooth, pomiar tętna i inne funkcje, poza mierzeniem kroków i zbieraniem podstawowych informacji o jakości snu. Scenariusz intensywnego użytkowania: monitorowanie tętna jest zawsze włączone i mierzy je w 1-minutowych odstępach, monitorowanie snu włączone z 8-godzinnym monitorowaniem jakości oddechu, monitorowanie stresu włączone; dziennie 150 wiadomości push podświetlających wyświetlacz ekranu; otrzymywanie 3 powiadomień o połączeniach dziennie; podnoszenie nadgarstka, aby zobaczyć czas zegarka - 100 razy; pomiar saturacji krwi 5 razy dziennie; operacje na jasnym ekranie przez 15 minut dziennie; ćwiczenia 3 razy w tygodniu z GPS działającym każdorazowo przez 30 minut.
2. Always-on Display: Gdy ekran jest podświetlony, wyświetla się zawartość systemu. Gdy ekran jest w trybie czuwania, wyświetlana jest godzina. Ta funkcja wymaga od użytkowników ręcznego ustawienia "Always-on Display". Użytkownik może włączyć lub wyłączyć tę funkcję za pośrednictwem zegarka lub aplikacji Zepp App.
3. Dokładność i czułość funkcji rozpoznawania treningu różni się w zależności od osoby i jest związana z postawą i biegłością użytkownika podczas treningu. Krótki czas trwania treningu lub częste zmiany postawy mogą nie wywołać funkcji automatycznego rozpoznawania rodzaju ćwiczenia. W przypadku prowadzenia samochodu lub jazdy autobusem, albo uczestniczenia w innych tego typu czynnościach, przypadkowe rozpoznanie może zostać uruchomione, jeśli czynności te są szczególnie podobne do wybranego trybu treningu. Upewnij się, że połączenie z telefonem komórkowym jest utrzymywane i że jest włączony GPS.
4. Virtual Pacer jest kompatybilny tylko z trybami sportowymi Outdoor Running i Treadmill.
5. Zgodnie z normą ISO 22810-2010, Amazfit GTS 4 Mini osiąga ocenę 5 ATM, dla wodoodporności do 50 metrów, a zatem można go nosić w miejscach, gdzie może dojść do zachlapania, kontaktu ze śniegiem, pod prysznicem, podczas pływania lub niektórych szybkich sportów wodnych. Przeszedł on niezależne testy zewnętrzne przeprowadzone przez SGS, numer raportu:SWT2205-06. Zaleca się nie nosić urządzenia ze skórzanym lub metalowym paskiem podczas pływania - przygotowując się do pływania, zmień pasek na pasek z fluoroelastomeru lub innego odpowiedniego materiału. Więcej informacji można znaleźć na stronie wsparcia pod adresem: support.amazfit.com
6. Usługi pozycjonowania w pomieszczeniach nie są obsługiwane. Na szybkość i dokładność pozycjonowania może mieć wpływ otaczające środowisko. Liczba jednocześnie połączonych satelitóworaz konkretne połączenia satelitarne mogą zależeć od lokalizacji użytkownika.
7. Ten produkt i aplikacja Zepp App nie są urządzeniami medycznymi i nie mogą być wykorzystywane do celów medycznych, ani jako podstawa do diagnozy jakiegokolwiek stanu zdrowia. Wyniki monitorowania wskaźników zdrowotnych służą wyłącznie do celów porównawczych. W przypadku złego samopoczucia należy skonsultować się z odpowiednimi instytucjami medycznymi.
8. Całodobowe monitorowanie tętna i nasycenia krwi tlenem (SpO ) musi być włączone w aplikacji ₂Zepp App. W przypadku monitorowania tętna użytkownik musi włączyć funkcję Auto Heart Rate Monitor w aplikacji Zepp App, a minimalną wartość można ustawić na 1 minutę. Alerty o nieprawidłowym tętnie i wartość zadana muszą być ustawione w aplikacji Zepp App. Aby zmierzyć nasycenie krwi tlenem (SpO ) należy nosić urządzenie założone ciasno (na szerokość jednego palca od₂nadgarstka). Najlepsze wyniki uzyskuje się podczas trzymania ramienia nieruchomo. Alerty SpO są ₂wysyłane, jeśli wykryty wskaźnik jest zbyt niski w porównaniu do ustawionej wartości, którą należy ustawić w aplikacji Zepp App, na poziomie minimum 80%. Ruch oraz cechy środowiskowe i fizycznemogą wpływać na szybkość i dokładność monitorowania i pomiaru. Całodobowe monitorowanie poziomu stresu musi być włączone na urządzeniu lub w aplikacji Zepp App. Alerty dotyczące wysokiego poziomu stresu są oparte na ustawionej wartości, a podpowiedzi dotyczące ćwiczeń oddechowych muszą być włączone w urządzeniu.
9. Aby korzystać z funkcji pomiaru za jednym dotknięciem i innych ręcznych pomiarów, należy nosić urządzenie nałożone ciasno (na szerokość jednego palca od nadgarstka) i trzymać ramię nieruchomo, aby uzyskać najlepsze wyniki. Ruch, oraz cechy środowiskowe i fizyczne mogą wpływać na szybkość i dokładność monitorowania i pomiaru.
10. Alerty i przypomnienia muszą być włączone w ustawieniach zegarka lub aplikacji Zepp App.
11. Monitorowanie snu może rejestrować sen nocny i drzemki trwające dłużej niż 20 minut. Śledzenie jakości oddychania podczas snu musi być włączone w aplikacji Zepp App lub w ustawieniach funkcji Sen urządzenia.
12. Badanie HUNT Fitness Study wskazuje, że osoby utrzymujące wynik PAI na poziomie 100 lub wyższym wykazują niższe ryzyko wystąpienia nadciśnienia, chorób serca i cukrzycy typu 2. HUNT Fitness Study: Badanie to zostało przeprowadzone przez profesora Ulrika Wisloffa z Wydziału Medycyny, Norweskiego Uniwersytetu Nauki i Technologii. Trwało ono przez ponad 35 lat i miało ponad 230 000 uczestników. Aby skorzystać z tej funkcji, należy włączyć całodzienne monitorowanie tętna.
13. Alexa będzie dostępna za pośrednictwem aktualizacji OTA. Aby zobaczyć pełną listę 15 krajów/regionów i 14 obsługiwanych języków, a także jak aktywować i używać Alexy na swoim Amazfit GTS 4 Mini, odwiedź stronę support.amazfit.com.
14. Funkcja ta zostanie dodana za pośrednictwem aktualizacji OTA.

Dane techniczne

Dane techniczne

EAN

6972596105190

Model

GTS 4 Mini

Rodzaj produktu

Smartwatch

Kompatybilność

Android 7.0 i wyższy

iOS 12 i wyższy

Typ ekranu

Dotykowy

AMOLED

Przekątna ekranu

1,65"

Ochrona ekranu

Szkło hartowane z powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców

Rozdzielczość ekranu

336 × 384 px

Funkcje

Akcelerometr

Czujnik geomagnetyczny

Czujnik światła

Powiadomienia z telefonu

Sterowanie muzyką

Zdalne sterowanie przez aplikację

Informacje o pogodzie

Budzik

Synchronizacja wyników

Minutnik

Robienie zdjęć

Pulsometr

Pulsoksymetr

Nawigacja

GPS

GLONASS

Galileo

QZSS

BDS

Klasa ochrony

5 ATM

Łączność

Bluetooth

Wbudowany mikrofon

Tak

Rodzaj ogniwa

Litowo jonowy

Pojemność baterii

270 mAh

Żywotność baterii

Do 15 dni w trybie normalnym

Czas ładowania

2 h

Funkcje treningowe

120+ sportów z kategorii: bieganie i chód, jazda na rowerze, pływanie, sporty na świeżym powietrzu, fitness i siłownia, taniec, sporty walki, sporty drużynowe, sporty wodne, sporty zimowe

Krokomierz, licznik spalonych kalorii, monitorowanie snu, monitorowanie poziomu stresu, monitorowanie tętna, pomiar dystansu, powiadomienia o braku aktywności

Całkowita długość opaski

190 mm

Materiał wykonania

Aluminium

Szkło hartowane

Silikon

Wymiary

41,8 × 36,6 × 9,1 mm (koperta)

Waga

31 g (z paskiem)

Dodatkowe informacje

Alexa

Powiadomienia SMS

Zestaw

Kabel zasilający

Instrukcja obsługi

System operacyjny

Dedykowany system

Opinie

Napisz własną recenzję
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania Google.
Napisz opinię o produkcie:Amazfit GTS 4 Mini Mint Blue
Twoja ocena