Porównanie odkurzaczy Xiaomi

Porównanie odkurzaczy Xiaomi

Czas wiosennych porządków nadchodzi wielkimi krokami, a to idealny moment, by zaopatrzyć się w sprzęt, który bezproblemowo sprosta temu zadaniu. W poniższym artykule przedstawiamy dwie propozycje, które w wygodny i szybki sposób pomogą Ci wprowadzić w życie wiosenne porządki na niespotykanym dotąd poziomie! Co jednak wyróżnia wspomniane modele i odróżnia je od siebie? Przekonajmy się:

Czystość w nowym wydaniu

Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C to odkurzacz bezprzewodowy, dzięki któremu pokochasz czystość i porządek! Wygoda użytkowania w połączeniu z bezprecedensowym czasem pracy na baterii wynoszącym nawet 60 minut to klucz do wygody. W połączeniu z 400W czystej mocy ssania, 1C gwarantuje bezkonkurencyjną wygodę podczas zaprowadzania porządków w domu, czy aucie. Szeroki wachlarz końcówek przyłączeniowych gwarantuje maksymalną wydajność w każdych warunkach, a zastosowanie zaawansowanych filtrów zapewnia dokładne pozbywanie się kurzu i drobnoustrojów.

Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C

Specyfikacja

Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C

 • Silnik
  9-cyklonowa technologia
 • Moc ssania
  Ssanie 120 AW
  20 kPa w trybie Max
 • Zasilanie
  25,2 V
 • Czas pracy na baterii
  do 1 h
 • Moc znamionowa
  400 W
Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C

Porządki po Twojej myśli

Mi Handheld Vacuum Cleaner to przede wszystkim zniewalająca moc, która ujawnia swoje prawdziwe oblicze w trybie MAX, zwiększającym domyślną moc ssania 100AW nawet 4-krotnie! Specjalna konstrukcja pozwoliła na wytworzenie ciśnienia statycznego na poziomie 23 kPa, co jeszcze bardziej zwiększa wydajność urządzenia. Mnogość końcówek jest równie bogata, co w modelu 1C, przez co funkcjonalność Mi Handheld Vacuum Cleaner jest równie rozbudowana i dostosowana do każdej sytuacji. Zaprowadź niczym nieskrępowane porządki w domu i ciesz się zdrowiem swoim oraz swoich bliskich!

Mi Handheld Vacuum Cleaner

Specyfikacja

Mi Handheld Vacuum Cleaner

 • Silnik
  9-cyklonowa technologia
 • Moc ssania
  Ssanie 100 AW
  4× więcej mocy w trybie Max
 • Zasilanie
  21,6 V
 • Czas pracy na baterii
  do 30 min
 • Moc znamionowa
  350 W
Mi Handheld Vacuum Cleaner

Postaw na czystość

Dobierz odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się zniewalającą czystością w domu każdego dnia! Wypróbuj podstawowy model Mi Handheld Vacuum Cleaner i doświadcz jego zniewalającej mocy w trybie MAX, zwiększającej 4-krotnie jego osiągi! Sprawdź zupełnie nowy model 1C, aby cieszyć się dłuższą pracą na baterii aż do godziny bez konieczności ładowania!

14 dni na zwrot lub wymianę

zakupionego produktu

Bezpieczne i szybkie

płatności online

Możliwość odbioru osobistego

w Mi Store Warszawa

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

OBSERWUJ MI

Chcemy znać Twoją opinię