Triumf Xiaomi na Tech Awards 2019

Triumf Xiaomi na Tech Awards 2019

Miniony rok 2019 upłynął pod znakiem wielu sukcesów i rewolucyjnych produktów marki Xiaomi. Jednym z nich był bez wątpienia udział na uroczystej gali Tech Awards 2019, która odbyła się 12 grudnia w Warszawie. Na plebiscycie wyłaniane są najlepsze i najbardziej nowatorskie produkty z branży elektronicznej. Mimo sporej konkurencji, produkty Xiaomi wyszły obronną ręką z tej walki, zgarniając aż po dwie nagrody w kategoriach „Smartfony” oraz „Gadżety”. Przyjrzyjmy się zwycięzcom wspomnianego plebiscytu.

Tech Awards 2019

Niedościgniony wzór klasy średniej

Zdecydowanym faworytem głosujących w podkategorii „Klasa średnia” został Xiaomi Mi 9T Pro, który chwalono przede wszystkim za nowoczesny procesor Qualcomm Snapdragon 855 o najwyższej wydajności oraz fenomenalny potrójny aparat główny. Również stylowa obudowa z nowoczesnym rozwiązaniem wysuwanego aparatu do selfie zyskała wielu miłośników, pozwalając na całkowite wyeliminowanie notcha, zapewniając czysty, niczym niezakłócony obraz.

Mi 9T Pro

Najbardziej opłacalny smartfon roku

Również podkategoria „Klasa ekonomiczna” przyniosła Xiaomi wielkie zwycięstwo. Jako zwycięzcę podkategorii wyłoniono rewelacyjny smartfon Xiaomi Redmi Note 7, który zachwycił przede wszystkim niezrównanym stosunkiem ceny do oferowanych możliwości, jak i rewelacyjnymi multimediami. Pochwalono m.in. wysoką wydajność procesora Qualcomm Snapdragon 660, pojemną baterię 4000 mAh oraz zaawansowaną matrycę główną 48 MP, pozwalającą na uchwycenie pięknych zdjęć nie tylko za dnia, ale również w nocy.

Redmi Note 7

Frajda z jazdy w wersji Pro

Zwycięzcą podkategorii „Urządzenie transportu osobistego” została ulepszona wersja kultowej już hulajnogi, Xiaomi Mi Electric Scooter Pro (MiJia M365 Pro). Głównym atutem tego pojazdu jest olbrzymia bateria pozwalająca na aż do 45 km jazdy bez konieczności ładowania. Szybka łączność z dedykowaną aplikacją pozwala personalizować tryby jazdy pod swój własny styl, a przemyślana i ulepszona konstrukcja pozwoliła zmaksymalizować bezpieczeństwo i wygodę płynącą z jazdy.

Mi Electric Scooter Pro

Inteligencja w pigułce

Głównym atutem Xiaomi Mi Smart Band 4, który przechylił szalę zwycięstwa na jego stronę w podkategorii „Smartwatch” jest kolorowy, dotykowy wyświetlacz 0,95” wykonany w technologii AMOLED. Warto również wyróżnić rozbudowaną funkcjonalność opaski, w tym m.in. możliwość sterowania odtwarzaczem muzyki, wytrzymałą obudowę zapewniającą wodoszczelność do 50 m (5 atm) oraz baterię pozwalającą na nawet 20 dni pracy na jednym ładowaniu.

Mi Smart Band 4

14 dni na zwrot lub wymianę

zakupionego produktu

Bezpieczne i szybkie

płatności online

Możliwość odbioru osobistego

w Mi Store Warszawa

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

OBSERWUJ MI

Chcemy znać Twoją opinię