MIUI 11 - Nowa era wygody

MIUI 11 - Nowa era wygody

MIUI 11 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nim zupełnie nowy, zoptymalizowany i odświeżony interfejs użytkownika, który koncentruje się na wygodzie przeglądania treści. Eliminuje zbędne komunikaty i zaprowadza wizualny porządek, a także został wyposażony w interaktywne elementy sterujące, dla wygodnej kontroli dotykiem. Również użycie kolorów zostało usprawnione, kreując doświadczenie, które maksymalizuje immersję podczas korzystania z systemu. MIUI 11 został wyposażony w takie funkcje jak dynamiczne efekty dźwiękowe, zupełnie przemodelowany wyświetlacz otoczenia oraz wiele innych!

MIUI 11

Kluczowe cechy MIUI 11

 • Przebudowany interfejs użytkownika z trybem ciemnym
 • Zupełnie nowa funkcja Always On Display
 • Tapeta Karuzela oraz dynamiczne tapety wideo
 • Mi Work — podgląd dokumentów, zadania, kalkulator
 • Mi Life — kroki, kalendarz menstruacyjny, szybkie odpowiedzi
 • Naturalne dźwięki inspirowane naturą
 • Mi Share
MIUI 11

Design skupiony na minimalizmie

MIUI 11 skupia się na usunięciu zbędnych informacji wyświetlanych na ekranie oraz poprawieniu gestów ekranowych, tak aby kontrola mobilnego urządzenia była zawsze intuicyjna i responsywna. Wiele pól zostało wyczyszczonych i usprawnionych, aby w pełni chłonąć doświadczenie płynące z użytkowania najnowszej wersji systemu. Dla wzmocnienia immersji, nowa wersja MIUI oferuje także długo wyczekiwany ciemny motyw!

MIUI 11

Wyczekiwany Always On Display

Jedną z najważniejszych funkcji wprowadzonych w MIUI 11 jest funkcja Ambient Display, która oferuje wygodny dostęp do pomiaru czasu, okraszony efektownymi animacjami oraz motywami do wyboru. Szeroki wachlarz animacji, od mieniącego się kalejdoskopu aż po rytmiczne pokrętło fali zadziwi Cię przy każdym spojrzeniu na ekran. Co więcej, niezwykłe efekty będą towarzyszyć każdemu otrzymanemu powiadomieniu, sprawiając, że Twój wyświetlacz będzie pełen życia, nawet gdy urządzenie jest zablokowane. Spraw, by każde powiadomienie było wyświetlane jako efektowna animacja! Nowy Always On Display pozwoli Ci również spersonalizować ekran blokady możliwością dodania własnych tekstów bądź cytatów. Wspomniana personalizacja obejmuje słowa, kolor i rozmiar tekstu oraz wyrównanie. Wpisz autorski tekst i spraw, by smartfon jeszcze bardziej odzwierciedlał Ciebie!

MIUI 11

Naturalne dźwięki inspirowane naturą

Zintegrowane w nową odsłonę MIUI efekty dźwiękowe zostały zainspirowane odgłosami natury, sprawiając, że poczujesz spokój, wsłuchując się w kojące i zawsze niepowtarzalne dźwięki nowego systemu! Alarm inspirowany przyrodą to idealny sposób, aby rozpocząć dzień, pozwól, by każdego dnia budziły Cię inne dźwięki natury i zyskaj zastrzyk energii na cały dzień! Efekty dźwiękowe nowego systemu MIUI 11 w inteligentny sposób naśladują ptaki oraz wodę i zmieniają się w zależności od pory dnia, przez co nigdy nie brzmią tak samo! Te rewolucyjne zmiany w projekcie wizualnym i efektach dźwiękowych zdobyły dwie nagrody Red Dot Design Award 2019 – pierwszą w historii nagrodę za design, przyznawaną za najlepsze oprogramowanie smartfonów w branży.

MIUI 11

Funkcjonalność zdefiniowana na nowo

Rozbudowane funkcje systemu MIUI 11 pozwolą na produktywną pracę, oddając Ci do dyspozycji szereg narzędzi, dzięki którym z łatwością wykonasz swoją pracę. Pakiet Mi Work zaoferuje międzyplatformowe udostępnianie plików, transfer danych pomiędzy wieloma urządzeniami, inteligentne przesyłanie ekranu oraz bezprzewodowe drukowanie. Pakiet Mi Life to z drugiej strony aplikacje zdrowotne, które służą między innymi do śledzenia kroków oraz monitorowania okresu. Przyjrzyjmy się im bliżej!

MIUI 11

* Wieloplatformowy szybki transfer danych

Ciesz się szybkim udostępnianiem plików na wielu platformach. Funkcja ta zapewnia szybsze i wygodniejsze przesyłanie zdjęć, plików oraz aplikacji pomiędzy telefonami komórkowymi. Udostępniaj bezprzewodowo dane innym urządzeniom mobilnym!

 • * Ta funkcja jest kompatybilna z urządzeniami wyposażonymi w system Android Pie lub nowszy (bez Redmi 6 Pro, Redmi 6, Redmi 6A, Redmi 7A, Redmi 7, Redmi S2).

MIUI 11

Multum możliwości przeglądania plików

Rozbudowana przeglądarka Mi Doc współpracuje z każdym typem dokumentu przechowywanego w smartfonie. Podgląd w czasie rzeczywistym sprawia, że praca na dokumentach jest szybka i wygodna. Również aplikacja do zarządzania plikami została w MIUI 11 zaktualizowana. Dzięki temu możesz wyświetlać swoje pliki jako miniatury, a także otwierać je i przeglądać bez konieczności pobierania aplikacji zewnętrznych. Wszystkie dokumenty i pliki w telefonie można wyświetlać w jednym miejscu i nimi zarządzać. MIUI 11 to także profesjonalna, wpierająca podgląd miniaturek przeglądarka dokumentów, która jest tak intuicyjna i wydajna, jak przeglądarka na komputerze.

 • * Aby wyświetlić dokumenty generowane przez aplikacje innych firm, odśwież odpowiednią stronę w Menedżerze plików. Mi Doc Viewer jest kompatybilny z wybranymi urządzeniami Android Oreo i wszystkimi urządzeniami z Androidem Pie. Obecnie obsługiwane formaty to: .doc, * .docx, * .ppt, * .pptx, * .xls, * .xlsx, * .pdf, * .wps oraz * .txt *

MIUI 11

Bezprzewodowe drukowanie

Od teraz nie jest Ci potrzebny komputer, aby wydrukować dokument! MIUI 11 został wyposażony w funkcję bezprzewodowego drukowania zdjęć i dokumentów bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji zewnętrznych. Szybka konfiguracja aplikacji oraz ponad 2000 wspieranych modeli drukarek sprawia, że drukowanie nigdy nie było tak łatwe!

 • * Drukuj obrazy i pliki PDF na urządzeniach z Androidem Pie lub nowszymi wersjami.

MIUI 11

Zadania zawsze pod ręką

Z systemem MIUI 11 zdążysz z każdym zadaniem na czas. Możesz tworzyć i śledzić aktualne zadania w aplikacji Notatki i otrzymywać powiadomienia przypominające o rzeczach z listy do wykonania („to do”). Zupełnie nowa funkcja „Zadania” została dodana do aplikacji Notatki, która na bieżąco wysyła powiadomienia, pomagając w łatwym tworzeniu, organizowaniu i śledzeniu codziennych zadań. Smartfon powiadomi Cię, gdy konkretne zadanie ma się za niedługo rozpocząć. Możesz także błyskawicznie dodawać zadania do wykonania oraz zarządzać nimi, przesuwając palec od krawędzi ekranu. Dodawaj swoje zadania i synchronizuj je z kalendarzem dla wygodniejszego dostępu.

MIUI 11

Błyskawiczne pomiary

Wszystkie obliczenia wykonasz w przejrzystej i prostej aplikacji, idealnej do codziennego użytku. Kalkulator Mi pozwoli Ci nie tylko dodawać, odejmować, mnożyć, czy dzielić. Zupełnie nowe funkcje pozwolą Ci obliczyć wiek, podatki oraz wiele więcej. Dzięki MIUI 11 możesz również zminimalizować kalkulator i używać go bez konieczności przełączania się między aplikacjami.

MIUI 11

Liczy się każdy krok

We współczesnych czasach nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić poruszania się bez telefonu. Rosnąca potrzeba lepszego zrozumienia własnego zdrowia i samopoczucia spowodowała, że MIUI 11 został wyposażony w funkcję pomiaru kroków oraz innych ważnych danych bezpośrednio z ekranu aplikacji Vault. Spraw, by każdy krok się liczył.

 • * Ta funkcja jest dostępna tylko w Indiach, Indonezji i Hiszpanii.
 • * Ta funkcja jest dostępna tylko w następujących urządzeniach wyposażonych w czujnik licznika kroków: Redmi K20, Mi 8, Mi 8 Lite, Mi 8 SE, Mi MIX 2S, Mi MIX 3, Mi 9 SE, Mi MAX 3, Mi 8 Pro, Redmi Note7, Redmi Note7 Pro, Redmi 7, Redmi Y3, POCO F1, Redmi 7A, Redmi 6 Pro, Redmi Note 5 Pro, Redmi 6A, Redmi 6, Redmi Y2, Mi 6, Mi Note 3, Mi MIX 2, Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8, Mi 9, Redmi K20 Pro, Mi Note 2, Mi MIX, Redmi Note 5, Redmi 5, Redmi 5A, Mi Max 2, Redmi Note 4, Redmi Y1 Lite, Redmi Y1, Redmi 4, Redmi Note 6 Pro

MIUI 11

Dokładne śledzenie okresu

Monitoruj i śledź każdą zmianę w swoim cyklu menstruacyjnym. Zaznaczaj początek i koniec swojego okresu, otrzymuj powiadomienia oraz sugerowane daty rozpoczęcia kolejnego okresu bezpośrednio z aplikacji Kalendarz.

 • * Ta funkcja jest dostępna tylko w Indiach, Indonezji i Hiszpanii.

MIUI 11

Nieoceniona pomoc w każdej sytuacji

Życie bywa nieprzewidywalne i szybko może się skomplikować. W przypadku niebezpiecznych sytuacji, w których niemożliwe będzie obsługiwanie telefonu w celu wezwania pomocy, śpieszy z pomocą funkcja SOS. Ponieważ ludzie w największym stopniu polegają na swoich telefonach komórkowych jako głównym źródle komunikacji, smartfony napędzane przez MIUI 11 mogą pomóc w awaryjnych scenariuszach. Wystarczy nacisnąć 5 razy przycisk zasilania, aby od razu wysłać wiadomość SOS z informacją o aktualnej lokalizacji do swoich kontaktów alarmowych.

MIUI 11

Zupełnie nowy poziom gamingu

Zamień swój smartfon w mobilne centrum gamingu i całkowicie wchłoń w świat gier! Potężne narzędzia gamingowe oraz zniewalające efekty dźwiękowe zapewnią Ci całkowitą imersję, pozwalając Ci skupić się całkowicie na dominacji w rozgrywce! Tryb Game Turbo sprawi, że problem przypadkowych dotknięć ekranu zniknie, a optymalizacja gier zagwarantuje płynną rozgrywkę, dzięki czemu Twoje urządzenie będzie gotowe do walki w każdym scenariuszu!

MIUI 11

14 dni na zwrot lub wymianę

zakupionego produktu

Bezpieczne i szybkie

płatności online

Możliwość odbioru osobistego

w Mi Store Warszawa

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

OBSERWUJ MI

Chcemy znać Twoją opinię