Zamówienia złożone w dniach 18-22.04 zostaną zrealizowane po 23.04

Inteligencja z Mi Smart Sensor Set

Inteligencja z Mi Smart Sensor Set

Wygoda i bezpieczeństwo

Sztuczna inteligencja na stałe zagościła w naszym życiu za sprawą inteligentnych aparatów fotograficznych, procesorów, czy robotów. Nadeszła pora na nadanie swoim czterem kątom własnej inteligencji, która znacząco poprawi wygodę życia i zwiększy bezpieczeństwo tam gdzie jest to najbardziej potrzebne. Inteligentny zestaw Xiaomi Mi Smart Sensor Set zawiera dwa czujniki ruchu, dwa czujniki okien i drzwi, bezprzewodowy przełącznik oraz główny hub, którego zadaniem jest sprawowanie kontroli nad pozostałymi inteligentnymi urządzeniami.

Mi Smart Sensor Set
Mi Smart Sensor Set

Najważniejszy w zestawie

Zacznijmy od najistotniejszego urządzenia w zestawie, czyli modułu kontrolującego pracę innych urządzeń Smart Home. Tak jak pozostałe smart urządzenia w komplecie, hub kontrolny został wykonany z wytrzymałego, matowego tworzywa o przyjemnej w dotyku fakturze. Posiada charakterystyczny, kwiecisty wzór, który skrywa w sobie pierścień diod RGB, dzięki czemu może być używany jako lampka nocna. Wbudowany, donośny głośnik przydaje się przy korzystaniu z wbudowanego radia. Dzięki tej opcji, radio może automatycznie włączać się, gdy będziesz się budzić i wyłączać, gdy idziesz spać. Centralę można także skonfigurować, by między innymi funkcjonował jako budzik lub dzwonek do drzwi. Aby otrzymać dostęp do inteligentnych funkcji, konieczne jest sparowanie huba oraz innych smart urządzeń z aplikacją mobilną Mi Home, dostępną na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Po udanym sparowaniu aplikacja odsłoni szereg różnych funkcji Smart Home, pozwalających na szeroką personalizację Twojego inteligentnego domu. Wszystkie urządzenia sparowanie w aplikacji Mi Home można łączyć w grupy i nadawać im indywidualne nazwy, więc w łatwy sposób można zidentyfikować które urządzenie przypisane jest do którego pokoju.

Mi Smart Sensor Set

Mi Smart Gateway 2

Specyfikacja:

 • Kompatybilność:
  Android 4.0 i wyższy / iOS 7 i wyższy
 • Łączność:
  Wi-Fi 2,4 GHz / 802.11 b/g/n / Zig Bee
 • Napięcie wejściowe:
  100~240 V AC
 • Materiał:
  Ognioodporny plastik
Mi Smart Sensor Set
Mi Smart Sensor Set

Wygoda, która uzależnia

Mi Smart Motion Sensor to czujnik ruchu, który zapewni wygodę niespotykaną dotąd w tradycyjnych domach. Urządzenie jest w stanie automatycznie wykrywać obecność ludzi oraz zwierząt domowych i na tej podstawie determinować, kiedy aktywować urządzenia Smart Home. Przykładowo, możesz skonfigurować światła, które będą się automatycznie włączać, gdy wejdziesz do pokoju i gasnąć, kiedy tylko opuścisz pomieszczenie. Urządzenia między innymi takie jak oczyszczacze powietrza Air Purifier również podlegają bogatym opcjom konfiguracji. Szerszej personalizacji możesz dokonywać z poziomu aplikacji Mi Home na swoim smartfonie. Sensor ruchu do działania wymaga baterii CR2450 oraz sparowania go z główną centralą.

Mi Smart Sensor Set

Wykryje każdy ruch

Mi Smart Window & Door Sensor zatroszczy się o spokój Twojego ducha, wykrywając każdą nieautoryzowaną próbę otwarcia okien oraz drzwi. Urządzenie pozwala na szeroką interakcję z innymi inteligentnymi urządzeniami, jeszcze bardziej zwiększając jej ochronne właściwości. Sparowany z kamerą IP, będzie w stanie wysłać do niej sygnał, gdy tylko ktoś niepowołany otworzy okno lub drzwi, by kamera natychmiastowo rozpoczęła nagrywanie całego zdarzenia. Urządzenie jest niezwykle kompaktowe i pozwala na łatwy montaż w trudno dostępnych miejscach, przez co nie rzuca się w oczy. Czujnik do działania wymaga baterii CR1632 oraz sparowania z głównym hubem sterującym.

Mi Smart Sensor Set
Mi Smart Sensor Set

Przycisk, który rozumie

Mi Smart Wireless Switch to programowalny przycisk sterujący, za pomocą którego będziesz w stanie kontrolować większość inteligentnych urządzeń w domu. Rozpoznaje komendy takie jak pojedyncze i podwójne kliknięcie oraz dłuższe przytrzymanie przycisku. Możesz przy jego pomocy wyłączać przed spaniem wszystkie urządzenia smart w określonych miejscach, takie jak oczyszczacze powietrza, kamery oraz światła. Kiedy obudzisz się w nocy i nie chcesz zapalać mocnego światła głównego, możesz nacisnąć Mi Smart Wireless Switch, by zapalić łagodne dla oczu światło huba sterującego. Wygodny, płaski design urządzenia zapewnia wysoką ergonomię, dodając mu także uroku. Do działania Mi Smart Wireless Switch konieczne jest zasilenie go bateriami CR2032 oraz sparowanie z główną centralą. Sam system montażu przycisku jest identyczny, jak w przypadku Mi Smart Window & Door Sensor i ogranicza się do przyklejenia urządzenia do mebla, ściany lub innej płaskiej powierzchni. Czas pracy wszystkich urządzeń z zestawu wymagających baterii przekracza średnio dwa lata.

Nowa era Smart Home

Kliknij baner poniżej, aby zapoznać się bliżej z ofertą Xiaomi, i spraw, by Twój dom dostał nowe, inteligentne życie. Odkryj potencjał drzemiący w Twoim domu i spersonalizuj jego funkcje, by jak najlepiej zautomatyzować swoje życie i czerpać z niego przyjemność całymi garściami. Nowa era Smart Home właśnie nadeszła, wystarczy tylko, że wpuścisz ją do swojego domu.

Mi Smart Sensor Set

14 dni na zwrot lub wymianę

zakupionego produktu

100% bezpieczne i szybkie

płatności online

Możliwość odbioru osobistego

w Mi Store Warszawa

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

OBSERWUJ MI

Chcemy znać Twoją opinię