Zamówienia złożone w dniach 18-22.04 zostaną zrealizowane po 23.04

Mobility Trends 2018 rozdane

Mobility Trends 2018 rozdane

Jedyna taka gala

Gala Mobility Trends powstała w celu podsumowania nowości rynkowych, które spotkały się z największym zainteresowaniem konsumentów w minionym roku. O zwycięskich rozwiązaniach decydują konsumenci, którzy na stronie internetowej oddają swoje głosy na preferowane urządzenia i usługi. Głosowanie potrwało do 5 lutego 2019 roku, a ogłoszenie wyników nastąpiło na Gali Mobility Trends, która stała się prestiżowym i największym spotkaniem tej branży w Polsce. Zwycięzcy z 25 kategorii otrzymają nagrody „Złoty Bell”, przyznawane na cześć Alexandra Grahama Bella – wynalazcy telefonu.

Mi Band 3
Mi Band 3

Mistrzowie gadżetów

Wielkim wyróżnieniem dla Xiaomi na tegorocznej gali Mobility Trends było zdobycie przez inteligentną opaskę Mi Band 3 zaszczytnego tytułu Sportowego Gadżetu Roku 2018. Konkurencja była niemała, lecz to właśnie Mi Band 3 wyszedł zwycięską ręką z tego pojedynku. Przyjrzyjmy się bliżej kilku cechom, które wyróżniają smartband na tle konkurencji, aby dowiedzieć się, co zagwarantowało mu tak spektakularny sukces.

Mi Band 3

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze

Pierwsze, co widzimy po założeniu opaski Mi Band 3 jest obszerny, wykonany w technologii AMOLED ekran, który wypełnia niemal cały front urządzenia - tworząc minimalistyczny i elegancki wygląd. Zastosowanie ekranu AMOLED nie tylko przyczyniło się do zwiększenia wrażeń korzystania ze sprzętu, ale także znacząco wpłynęło na żywotność baterii, pozwalając Mi Band 3 osiągnąć imponujący wynik 20 dni ciągłej pracy bez konieczności ładowania. Tak długi czas pracy zapewni spokój ducha i wyeliminuje ryzyko nagłego rozładowania smartbandu w momencie, kiedy najbardziej go potrzebujesz.

Mi Band 3
Mi Band 3

Użyteczny jak nigdy

Xiaomi Mi Band 3 został wyposażony w 30 bogatych trybów, aby jak najlepiej dopasować się do Twojego ulubionego rodzaju aktywności. Możesz używać go jako czujnik tętna, mierzyć przebyty dystans, otrzymywać podgląd wiadomości ze swojego smartfona, monitorować poziom swojego snu oraz wykonywać wiele innych akcji. Szeroka kompatybilność z urządzeniami wyposażonymi w system Android oraz iOS, pozwolą sprawnie i szybko sparować Mi Band 3, tak aby wszystkie oferowane przez niego funkcje były od razu dostępne.

Mi Band 3

Specyfikacja

 • Przekątna ekranu
  0,78"
 • Rozdzielczość ekranu
  128 × 80 px
 • Łączność
  Bluetooth 4.2
 • Pojemność baterii
  110 mAh
 • Klasa ochrony
  5ATM
 • Regulowana długość opaski
  155 - 216 mm
Mi Band 3

Materiały pierwszej próby

Jakość wykonania Xiaomi Mi Band 3 prezentuje najwyższy poziom. Ekran posiada wysoki stopień ochrony przed zarysowaniami, jeśli jednak chcesz dodatkowo zabezpieczyć go warstwą ochronną, zalecamy zastosowanie kompletu 4 folii ochronnych do naklejenia na urządzenie. Całość jest w pełni wodoodporna, pozwalając na używanie inteligentnej opaski również podczas uprawiania sportów wodnych. Sama opaska została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, które dzielnie zniesie wszystkie Twoje sportowe aktywności, pozostając przy tym bezpieczną dla skóry.

Mi Band 3
Mi Band 3

Dusza sportowca

Sportowy duch inteligentnej opaski Xiaomi Mi Band 3, wraz z połączeniem wielu przydatnych funkcji, pozwolił jej wyjść zwycięską ręką w pojedynku o najlepszy gadżet roku 2018. Wszystkie wymienione cechy, w połączeniu z przystępną ceną, czynią z Xiaomi Mi Band 3 bardzo atrakcyjny wybór jako personalny asystent sportowy. Sprawdź naszą ofertę, by poznać więcej szczegółów oraz dobrać akcesoria, które najbardziej przydadzą się na drodze Twojej sportowej kariery.

Kup Teraz

14 dni na zwrot lub wymianę

zakupionego produktu

100% bezpieczne i szybkie

płatności online

Możliwość odbioru osobistego

w Mi Store Warszawa

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

OBSERWUJ MI

Chcemy znać Twoją opinię