Zamówienia złożone w dniach 19-21.06 zostaną zrealizowane po 24.06

Porównanie Mi Air Purifier 2S i Pro

Porównanie Mi Air Purifier 2S i Pro

Weź głęboki oddech

W życiu codziennym coraz częściej dbamy o swoje zdrowie odpowiednio się odżywiając lub uprawiając różne odmiany sportu. Zapominamy jednak, że dostęp do czystego powietrza jest tak samo ważny jak zdrowe odżywianie, czystość wody, czy aktywność fizyczna. Zanieczyszczone powietrze to problem który dotyka coraz większej liczby ludzi. Na ratunek przybywają bohaterowie dzisiejszego artykułu, Xiaomi Mi Air Purifier 2S oraz Xiaomi Mi Air Purifier Pro. Przyjrzyjmy się im bliżej i zobaczmy co tak naprawdę potrafią:

Xiaomi Mi A2
Mi MIX 3

Oczyszczacz powietrza

Xiaomi Mi Air Purifier 2S

Czyste, wolne od alergenów powietrze

Mniejszy, bardziej kompaktowy w tym zestawieniu model 2S idealnie sprawdzi się podczas pracy w pomieszczeniach których powierzchnia nie przekracza 37 m². Zdolność oczyszczania na poziomie 310 m³/h pozwoli oczyścić umiarkowanej wielkości pokój w przeciągu zaledwie kilku minut. Urządzenie mimo zaskakującej wydajności utrzymuje maksymalny pobór energii w granicach 29 W, co czyni z niego bardzo ekonomiczne rozwiązanie uzdatniania powietrza. Intuicyjny ekran wykonany w technologii OLED poinformuje o jakości powietrza którym oddychasz oraz zmianach jakie zachodzą w temperaturze i wilgotności Twojego otoczenia. By nie zakłócać Twojego snu, automatyczna regulacja jasności wyświetlacza obniży jego wartość kiedy w pokoju zrobi się ciemno. Również hałas jest trzymany pod kontrolą i nie przekracza 31 dB, co można porównać do lekkiego, subtelnego szumu. Kontrolę nad oczyszczaczem zapewnia aplikacja mobilna, dzięki której z poziomu smartfona dowiesz się o stopniu zanieczyszczenia powietrza, temperaturze, wilgotności oraz kiedy należy wymienić filtr w urządzeniu.

Mi Mix 3

Specyfikacja

 • Zdolność oczyszczania:
  310 m³/h
 • Zalecany obszar:
  21 ~ 37 m²
 • Pobór energii:
  1,5 W ~ 29 W
 • Długość kabla:
  1,6 m
 • Wymiary:
  24 × 52 × 24 cm
 • Waga:
  4,5 kg

Kup Teraz

Mi MIX 3
Mi MIX 3

Oczyszczacz powietrza

Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Ogromny zasięg i doskonałe możliwości

Wybierając ten model możesz liczyć na wszystkie funkcje wymienione przy modelu 2S oraz bezkompromisową wydajność, gdyż Xiaomi Mi Air Purifier Pro jest przystosowany do oczyszczania powietrza w dużo większych, sięgających nawet 60 m² pomieszczeniach. Szybkość z jaką urządzenie oczyści powietrze z nieczystości również została zwiększona względem modelu 2S i sięga imponującej wartości 500 m³/h. Taka prędkość oczyszczania gwarantuje błyskawiczne uzdatnianie powietrza nawet w większych pomieszczeniach. Zwiększona wydajność względem modelu 2S została okupiona nieznacznie większym poborem energii, jednak zważywszy na ogromną moc urządzenia jest to w pełni usprawiedliwione. Xiaomi Mi Air Purifier Pro zapewni bezkompromisową wydajność oczyszczania powietrza i poradzi sobie z każdym zadaniem, a rozbudowane funkcje jak łączność Wi-Fi, możliwość kontroli poprzez aplikację, czy intuicyjny wyświetlacz OLED gwarantują, że Xiaomi Mi Air Purifier Pro będzie idealnym wyborem dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie.

Mi Mix 3

Specyfikacja

 • Zdolność oczyszczania:
  500 m³/h
 • Zalecany obszar:
  30 ~ 60 m²
 • Pobór energii:
  1,5 W ~ 66 W
 • Długość kabla:
  1,8 m
 • Wymiary:
  26 × 73,5 × 26 cm
 • Waga:
  9,7 kg

Kup Teraz

Poczuj świeżość powietrza

Tak prezentują się oczyszczacze powietrza Xiaomi, dzięki którym odetchniesz pełną piersią! Dla mniejszych pomieszczeń polecamy model Xiaomi Mi Air Purifier 2S, natomiast dla osób posiadających większe pomieszczenie lub pragnących maksymalnie zadbać o swoje otoczenie, zalecamy wyposażenie się w potężniejszy model Xiaomi Mi Air Purifier Pro. Kliknij w baner poniżej by zapoznać się z oczyszczaczami powietrza oraz kompatybilnymi filtrami i ciesz się świeżym powietrzem dla siebie i swoich bliskich!

Xiaomi Mi A2

14 dni na zwrot lub wymianę

zakupionego produktu

Bezpieczne i szybkie

płatności online

Możliwość odbioru osobistego

w Mi Store Warszawa

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

OBSERWUJ MI

Chcemy znać Twoją opinię