Odkurzacz z Mi Bandem?

Odkurzacz z Mi Bandem?

Zwlekasz z wiosennymi porządkami? Mopujący odkurzacz autonomiczny Mi Robot Vacuum Mop 1C wykona je za Ciebie! Wejdź na Mi-Home.pl już 18 maja, a zamawiając w przedsprzedaży ten inteligentny odkurzacz, otrzymasz w bonusie opaskę Mi Smart Band 4! Nie przegap tej niesamowitej przedsprzedaży na Mi-Home.pl i dbaj o czystość w swoim domu, nawet gdy Cię w nim nie ma. Wyjdź z domu, a po powrocie zastań czystość, jakiej Twój dom jeszcze nie znał!

Zapomnij o brudzie

Nie zaprzątaj sobie głowy ręcznym sprzątaniem, ustaw odpowiedni plan działania Mi Robot Vacuum Mop 1C w aplikacji mobilnej, a inteligentny program zoptymalizuje proces odkurzania i mopowania w Twoim domu. Imponująca siła ssania na poziomie 2500 Pa to gwarancja dbałości o każdy odkurzany fragment domu, nawet w tych najtrudniej dostępnych miejscach. Inteligentnie sterowany pojemnik na wodę o pojemności 200 ml automatycznie dostosowuje ilość zużywanej wody do czyszczonej powierzchni, optymalizując cały proces i eliminując konieczność częstego uzupełniania płynu.

Sprawdź

Mi Robot Vacuum Mop 1C + Mi Smart Band 4 Bundle

Inteligentne sprzątanie

Zoptymalizuj proces sprzątania Mi Robot Vacuum Mop 1C, wyznaczając optymalną ścieżkę i ciesz się czystością domu, jakiej nie znasz! Prosta i przejrzysta aplikacja mobilna pozwoli na intuicyjne zaplanowanie optymalnej ścieżki dla odkurzacza, dzięki czemu sprzątanie będzie czystą przyjemnością. Dwa żyroskopy wspierane przez czujniki optyczne oraz zaawansowaną sztuczną inteligencję zapewniają precyzyjne mapowanie sprzątanej powierzchni, dzięki czemu żaden najdrobniejszy brud nie zostanie pominięty. Mi Robot Vacuum Mop 1C to inteligentny sprzęt, który szanuje Twój cenny czas.

Sprawdź

Mi Robot Vacuum Mop 1C + Mi Smart Band 4 Bundle

Moc dostępna na długo

Wydajna bateria 2400 mAh w zupełności wystarczy na efektywne sprzątanie średniej wielkości mieszkania. Tak ogromna bateria w połączeniu z zoptymalizowanymi procesami odkurzania i mopowania sprawia, że sprzątanie nigdy nie będzie ograniczone przez nieoczekiwany brak energii! Odpal Mi Robot Vacuum Mop 1C i przestań zaprzątać sobie głowę sprzątaniem – inteligentny odkurzacz mopujący zrobi to za Ciebie!

Sprawdź

Mi Robot Vacuum Mop 1C + Mi Smart Band 4 Bundle

Gotów na inteligentną promocję?

Nie trać cennych chwil odpoczynku i spraw, by sprzątanie odbywało się bez Twojego udziału za sprawą odkurzacza autonomicznego Mi Robot Vacuum Mop 1C. Odwiedź Mi-Home.pl już w 18 maja i zakup ten niesamowity sprzęt dodatkowo zgarniając bonusową opaskę Xiaomi Mi Smart Band 4! Kliknij baner poniżej i zapomnij o przykrej konieczności odkurzania!

14 dni na zwrot lub wymianę

zakupionego produktu

Bezpieczne i szybkie

płatności online

Możliwość odbioru osobistego

w Mi Store Warszawa

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

OBSERWUJ MI

Chcemy znać Twoją opinię