Mi Air Purifier Antibacterial HEPA Filter Cartridge Powiększ

Mi Air Purifier Antibacterial HEPA Filter Cartridge

MI7473265

129,00 zł z VAT

​Dzięki filtrowi antybakteryjnemu HEPA, Mi Air Purifier jest w stanie wychwycić 99,9% pyłu PM2.5, szkodliwych pyłków i innych cząsteczek wdychanych, umożliwiając przepływ czystego powietrza. Pochłania m.in. formaldehyd, benzen, amoniak i inne szkodliwe substancje, a także nieprzyjemny zapach i dym.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Więcej szczegółów

- +

Polecane produkty:

Opis produktu

​Filtr HEPA klasy H11 o wysokiej gęstości i filtry zatrzymujące do 99% PM0.25

​Mi Air Purifier wykorzystuje ultra-gęsty filtr Toray PP i PET HEPA do wychwytywania pyłu PM2.5, pyłków i innych cząstek wdychanych, umożliwiając przepływ czystego powietrza. Skutecznie odfiltrowuje 99,9% cząstek PM2,5.

;

​Filtracja 360°

4-warstwowe wysokowydajne oczyszczanie

​4-warstwowe wysokowydajne filtrowanie i oczyszczanie (filtr główny, powłoka antybakteryjna, filtr EPA i wysokiej jakości węgiel aktywny). Cylindryczny kształt zapewnia filtrację 360 ° dużych cząstek i szkodliwych substancji.

 

​Filtr główny

​Filtr główny cechuje się wysoką wytrzymałością na wyginanie i jest odporny na fałdowanie, tłuszcz, kwasy, zasady i większość rozpuszczalników. Cylindryczny kształt zapewnia 360-stopniową filtrację kurzu, włosów i innych większych cząstek.

 

​Powłoka antybakteryjna

​Powłoka antybakteryjna zawiera organiczne sole metali z czynnikiem przeciwbakteryjnym, które uniemożliwiają transport komórek bakterii. Pomaga to zatrzymać rozprzestrzenianie się patogenów, które mogą powodować choroby, co jest szczególnie ważne w warunkach szpitalnych, w których wiele osób ma już osłabiony układ odpornościowy.

 

​Filtr HEPA

​Filtr HEPA (High-efficiency Memory Particulate Arrestance) jest często stosowany w szpitalach i laboratoriach w celu odfiltrowania cząsteczek wielkości mikrona. Mi Air Purifier używa ultra-gęstego filtru PP Torayego do wychwytywania pyłów PM2,5, PM0.3, pyłków i innych cząstek wdychanych.

 

​Jakość kokosowego węgla aktywnego

​Węgiel aktywny pochłania szkodliwe gazy, których filtr HEPA nie jest w stanie przefiltrować. Aktywny węgiel kokosowy użyty w Mi Air Purifier należy do najbardziej skutecznych w swoim rodzaju. Jest on połączony z formułą anty-formaldehydową, która skutecznie pochłania szkodliwe substancje chemiczne, takie jak formaldehyd, benzen i amoniak, a także zapachy i dym.

 

​Pochłania różne rodzaje zapachów i szkodliwych substancji

​Remonty domów i inne czynności mogą uwalniać substancje takie jak formaldehyd, benzen i TVOC, które przy wysokich stężeniach, mogą powodować szkody. Filtr węglowy z aktywnego węgla kokosowego Mi Air Purifier absorbuje setki szkodliwych substancji w takich sytuacjach, utrzymując dom w czystości, a rodzinę w zdrowiu.

 

​Monitorowanie użycia w czasie rzeczywistym

​Wszystkie filtry z czasem tracą skuteczność i muszą być niezwłocznie wymienione. Filtry niewymienione na czas mogą nie być w stanie zablokować szkodliwych substancji lub mogą spowodować wtórne zanieczyszczenie. W przeciwieństwie do tego, co mogą reklamować inni, czyszczenie starych filtrów wodą lub odkurzaczem nie gwarantuje, że filtr odzyska swoją skuteczność. Zalecamy zmianę filtrów co 6 miesięcy lub mniej, w zależności od zastosowania.

Używaj aplikacji Mi Home, aby monitorować żywotność filtra i otrzymywać powiadomienia, gdy filtr wymaga wymiany.

Dane techniczne

Typ filtraFiltr węglowy HEPA
Dedykowane dlaMi Air Purifier
Dedykowane dlaMi Air Purifier Pro
Dedykowane dlaMi Air Purifier 2
Dedykowane dlaMi Air Purifier 2S
KolorFioletowy
Wysokość293 mm
Szerokość200 mm
Dodatkowe informacjeAktywny filtr węglowy
4-warstwowy filtr 360°
Filtr cząsteczek większych niż 0.3µm
Usuwa cząsteczki zawieszone, pył, kurz, pyłki roślin, zwierzęce futro
Pochłania m.in. formaldehyd, benzen, amoniak i inne szkodliwe substancje, a także zapach i dym

14 dni na zwrot lub wymianę

zakupionego produktu

100% bezpieczne i szybkie

płatności online

Możliwość odbioru osobistego

w Mi Store Warszawa

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

OBSERWUJ MI

Chcemy znać Twoją opinię